Iegūstiet vairāk no vietējiem nozares ekspertiem, kuri strādā starptautiskā uzņēmumā

#vietējais

Tā kā mūsu uzņēmums darbojas 25 pasaules valstīs, tai skaitā arī Latvijā, jums ir piekļuve globālam ekspertu tīklam, kas var palīdzēt realizēt jūsu vietējos projektus. Mūsu uzņēmuma filiāle Latvijā nenozīmē vien tirdzniecības pārstāvju pieejamību. Neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas mūsu ekspertu komandas ir gatavas sniegt konsultācijas jūsu projektu īstenošanai, sākot ar ideju un plānu un beidzot ar uzstādīšanu un pēcpārdošanas atbalstu.

Apvienojot mūsu globālās spējas ar vietējām mūsu profesionāļu tīkla zināšanām, nodrošinām projektu atbilstību gan vietējiem, gan starptautiskiem kvalitātes standartiem, kā arī piedāvājam individuālus risinājumus, kas atbilst Latvijas tirgus prasībām. 


Mēs esam šeit, lai palīdzētu Tev rast risinājumus nākamajiem projektiem

Kopā mēs esam spēcīgāki - bez izņēmuma. Mūsu darbinieki, partneri un klienti ir daļa no Pipelife ģimenes, un kopā mēs varam veidot iekļaujošāku un ilgtspējīgāku nākotni. Mēs piedāvājam daudz vairāk, nekā tikai produktu katalogu. Neatkarīgi no tā, ar kādu Pipelife speciālistu sadarbojaties — projektu vadītāju, inženieri vai konsultantu, — mēs vienmēr esam pieejami, lai sniegtu vislabāko atbalstu jūsu vajadzību īstenošanai un radītu visdzīvotspējīgākos risinājumus jūsu projektiem un uzņēmumam.

Pieredze, kvalitāte un godīgums ir tas, ko varat sagaidīt no Pipelife ekspertiem

Happy metal worker greeting his manager in aluminum mill.

Rūpnīcu tuvums nozīmē ātrāku piegādi un zemākus CO² izmešus

Pipelife ražošanas vietu tīkls visā Eiropā, nodrošina ātrāku produktu piegādi, labāku efektivitāti un zemākas oglekļa dioksīda emisijas. Izvēlieties ekoloģiskākos un ekonomiskākos risinājumus savam biznesam.

Covers and Grates

Sazinies ar mums!

Sūtiet mums savus jautājumus, atsauksmes vai komentārus, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

Atzvans

Atzvans
Sazināsimies ar jums pa telefonu
E-pasts
Sazināsimies ar jums pa e-pastu

Dalies:

Lejupielāžu centrs
Vai jūs neatradāt meklēto?

Atrodi tirdzniecības vietas

Sazinies ar Pipelife Latvia komandu

Sūtiet mums savus jautājumus, atsauksmes vai komentārus, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

Atzvans

Atzvans
Sazināsimies ar jums pa telefonu
E-pasts
Sazināsimies ar jums pa e-pastu