Pipelife Wastewater Closed
Pipelife Wastewater Open

Ārējā kanalizācija

Efektīva kanalizācijas un sadzīves notekūdeņu apsaimniekošana ir būtisks ieguldījums apkārtējās vides aizsardzībā. Pipelife ilgstošā pieredze neskaitāmu projektu īstenošanā ir palīdzējusi izstrādāt vienkāršus, ērtus un pilsētbūves standartiem atbilstošus risinājumus pašteces kanalizācijas sistēmām. Pipelife profesionāļi palīdzēs tos adaptēt jebkura projekta specifiskajām prasībām. 

Ārējā kanalizācija

Produkti

Pragma

PP profilētas caurules un veidgabali

PRAGMA polipropilēna (PP) caurules un veidgabali pašteces kanalizācijai ar slodzes noturību gan 8 kN/m2 (SN 8), gan 16 kN/m2 (SN 16). Caurules ir gludas iekšpusē un profilētas ārpusē. Pieejamas tikai 6 m garumā un diametru diapazonā no DN/OD 160 mm līdz pat DN/OD 1140 mm.

PLK_okładka-KZ-pvc

PVC caurules un veidgabali

Gludsienu polivinilhlorīda (PVC) caurules un veidgabali pašteces kanalizācijai ar slodzes noturību gan 4 kN/m2 (SN 4), gan 8 kN/m2 (SN 8). Caurules pieejamas no 0.5 m līdz 6 m garumā un diametru diapazonā no DN/OD 110 mm līdz DN/OD 500 mm.

PP gludsienu caurules un veidgabali

Processed with VSCO with c1 preset

PE caurules un veidgabali

Caurules ir paredzētas spiedvadu kanalizācijas ierīkošanai. Plašs PE 100 un PE 100-RC (sadzīves kanalizācijas tīklu ierīkošanai bez tranšejas) produktu klāsts. Atkarībā no ārējā diametra, caurules var pasūtīt gan 6 m vai 12 m garos stieņos, gan 50 m vai 100 m ruļļos.

Šuliniai

Skatakas un kontrolakas

Paredzētas pašteces kanalizācijas apsekošanai un apkopei. Pipelife piedāvā 5 dažāda diametra skatakas: POLAR 200, POLAR 400, PRO 630, PRO 800 un PRO 1000. Pieejams plašs tekņu konfigurāciju klāsts, kā arī izgatavojam akas pēc pasūtījuma. Maksimālais pievienojuma diametrs ir DN/OD 630 mm. Paredzētas uzstādīšanai līdz pat 6 m dziļumā.

Nosēdakas

Polipropilēna nosēdakas paredzētas virszemes lietus ūdeņu uztveršanai. Pipelife piedāvā 3 dažāda veida nosēdakas: STORM N (DN/OD 400 mm), STORM + (DN/OD 630 mm) un STORM PRO (DN/OD 630 mm). Maksimālais pievienojuma diametrs ir DN/OD 400 mm.


PP, PVC VAI PE?

Cauruļu veidi – termoplastiskie materiāli

Polipropilēns (PP)

Polipropilēns (PP) ir jaunākais izstrādātais cauruļu izejmateriāls kanalizācijas sistēmām. Tas ir tik stingrs kā PVC, bet tikpat triecienizturīgs kā PE.

Polivinilhlorīds (PVC)

Neplastificēts polivinilhlorīds (PVC-U jeb PVC) ir plastmasas materiāls, kas visilgāk ir izmantots kanalizācijas caurulēs. Tas ir viegls, stingrs un ar nelielu termisko izplešanos. PVC cauruļu sistēmām parasti ir blīvgumija, kas automātiski tiek uzstādīta ražošanas procesā, nodrošinot pilnīgu sistēmas hermētiskumu un izturību, kā arī samazina cauruļu uzstādīšanas laiku.

Polietilēns (PE)

Polietilēns (PE) mūsdienās ir būvniecībā visvairāk izmantotais plastmasas materiāls. PE ir īpaši piemērots notekūdeņu sistēmās - spiedvadu kanalizācijā vai vietās, kur nepieciešama uzstādīšana bez tranšejām. Cauruļu triecienizturības un elastības kombinācija ir nepārspējama.

Visas pasaules kopienas paļaujas uz Pipelife produktu kvalitāti, pakalpojumiem un zināšanām

Pipelife ir viens no pasaules vadošajiem plastmasas cauruļvadu sistēmu ražotājiem. Mēs ražojam un izplatam cauruļvadus ūdensapgādei, kanalizācijai, drenāžai, kabeļu aizsardzībai, gāzei, apkurei un industriālajām sistēmām. Pipelife atrodas 27 valstīs un veicina drošu, veselīgu un bezrūpīgu dzīvi pašreizējām un nākamajām paaudzēm visā pasaulē!

Pipelife Locations Map

Ārējie tīkli

Sazinies ar mums!

Sūtiet mums savus jautājumus, atsauksmes vai komentārus, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

Juris Meidrops

Projektu vadītājs

+371 29494166

+371 67807721

Jānis Kļaviņš

Projektu vadītājs

+371 29357745

+371 67807721

Dalies:

Lejupielāžu centrs
Vai jūs neatradāt meklēto?

Atrodi tirdzniecības vietas

Sazinies ar Pipelife Latvia komandu

Sūtiet mums savus jautājumus, atsauksmes vai komentārus, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

Atzvans

Atzvans
Sazināsimies ar jums pa telefonu
E-pasts
Sazināsimies ar jums pa e-pastu