Ēku iekšējo tīklu risinājumi drošai un ērtai videi tev apkārt

Ēkās ir sarežģīts tīkls ar dažādām bieži vien neredzamām, bet ļoti svarīgām cauruļvadu sistēmām, kas nodrošina mūsu vajadzību apmierināšanu, kā arī ērtu, higiēnisku un drošu vidi dzīvei un darbam.

Tā kā esam vadošie starptautiska mēroga cauruļu eksperti, mūsu misija ir nodrošināt jums uzticamus un izturīgus sistēmrisinājumus, kas ļauj izveidot veselīgākus un ilgtspējīgākus apstākļus pašreizējai un nākotnes paaudzēm.

Atklājiet mūsu plašās zināšanas un apskatiet mūsu vadošās cauruļvadu sistēmas jebkādām ūdens un energoapgādes vajadzībām privātmājās, birojos un rūpnieciskās telpās, kā arī ārpus tām.

Pipelife:

uzticams partneris kvalitatīvu ēku inženiertehnisko komunikāciju sistēmu risinājumos

Master 3 Plus at The Brick
Master 3 Plus at The Brick

Iekšējie tīkli

Produktu sortiments

Pilnīgi nokomplektētas cauruļvadu sistēmas ēku inženierkomunikācijām. Gadu desmitiem mēs ražojam tirgū vadošos, kvalitatīvos un izturīgos cauruļvadu risinājumus santehnikai, elektroinstalāciju aizsardzībai, sanitārajām un higiēniskajām iekārtām ēkās un ārpus tām.

Sewage

Iekšējā kanalizācija

Viens no svarīgākajiem nosacījumiem cilvēku komforta un dzīves kvalitātes nodrošināšanai ir pēc mūsdienīga inženierkomunikāciju projekta izbūvēta iekšējās kanalizācijas sistēma. Pipelife šim nolūkam piedāvā augstas kvalitātes caurules un veidgabalus.

Hot Cold

Apkure un iekšējā ūdensapgāde

Mūsu sistēmas ir izturīgas, drošas un viegli uzstādāmas — izvēlieties risinājumus, kas izgatavoti, lai aizsargātu vienu no mūsu dārgākajiem resursiem, proti, dzeramo ūdeni. Pipelife sortimentā pieejams plašs veidgabalu klāsts un izturīgas caurules apkurei un ūdensapgādei.

Electro

Elektroinstalāciju aizsardzība

Mūsdienās dzīve vairs nav iedomājama bez elektrības. Lai kāda būtu vajadzība, Jūs atradīsiet nepieciešamo Pipelife produktu klāstā, tai skaitā tādus izstrādājumus kā ultravioletā starojuma noturīgās un halogēnbrīvās caurules, kā arī cauruļvadus ar ekranējumu pret elektromagnētisko starojumu.

Stormwater

Lietus ūdens un drenāža

Pilnīgu moduļu sistēmu risinājumi ēku un telpu aizsardzībai, lai savāktu un atkārtoti izmantotu lietusūdeni vai panāktu tā kontrolētu uzsūkšanos augsnē.

Wastewater

Septiķi un bioloģiskie attīrītāji

Privātmāju īpašniekiem, kuriem nav iespējas pieslēgties centralizētai kanalizācijas sistēmai, Pipelife piedāvā izveidot autonomu kanalizācijas notekūdeņu attīrīšanas sistēmu, izmantojot septiķi.

Preflex prewired

Halogēnbrīvas gofrētas caurules ar rūpnieciski ievilktiem spēka vai telekomunikāciju kabeļiem elektroinstalāciju aizsardzībai

Iekšējie tīkli

Risinājumi & pakalpojumi

Skaņu absorbējoša kanalizācijas sistēma

Lietus ūdens pārvaldība privātīpašumā

Elektroinstalāciju aizsardzības sistēma

Sertifikāti un tehniskie dokumenti

Katalogi un brošūras

BIM modeļi projektēšanai


Sazinies ar mums!

Sūtiet mums savus jautājumus, atsauksmes vai komentārus, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

Atzvans

Atzvans
Sazināsimies ar jums pa telefonu
E-pasts
Sazināsimies ar jums pa e-pastu

Māris Rullis

Vairumtirdzniecības vadītājs

+371 29494902

+371 67807725

Ivo Tinkuns

Direktors

+371 67807722

Atrodi tirdzniecības vietas

Sazinies ar Pipelife Latvia komandu

Sūtiet mums savus jautājumus, atsauksmes vai komentārus, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

Atzvans

Atzvans
Sazināsimies ar jums pa telefonu
E-pasts
Sazināsimies ar jums pa e-pastu