Bērni dzer ūdeni

Ārējā ūdensapgāde

Uzticama ūdens apgāde un nevainojama kvalitāte ir veselīgas dzīves pamats. Pipelife dzeramā ūdens apgādes sistēmas tiek ražotas tikai no visaugstākās kvalitātes izejvielām un ievērojot visstingrākos valsts un starptautiskos standartus. Dzeramais ūdens, ko piegādā mūsu cauruļvadi, patērētājus sasniegs tikpat tīrs kā no avota.

Ārējā ūdensapgāde

Produkti

PE caurules un veidgabali

Spiedvadu caurules un veidgabali ūdens apgādei no augsta blīvuma polietilēna (PE). Pipelife piedāvā caurules visās populārākajās spiediena klasēs - PN 6 (SDR 26), PN 10 (SDR 17) un PN 16 (SDR 11) - plašākajā diametru diapazonā, proti, DN/OD 20 mm līdz DN/OD 2500 mm. Atkarībā no ārējā diametra, caurules var pasūtīt gan 6 m vai 12 m garos stieņos, gan 50 m vai 100 m ruļļos.

PVC pressure pipe bundle

PVC caurules un veidgabali

Kā alternatīvu PE spiedvadiem, Pipelife var piegādāt arī cauruļvadus ūdens apgādei, kuri izgatavoti no polivinilhlorīda (PVC). PVC veidgabali un 6m garās caurules pieejami PN 10 spiediena klasē. Diametru diapazons ir robežās no DN/OD 90 mm līdz DN/OD 400 mm. Cauruļvadi ražoti saskaņā ar standarta LVS EN 1452 prasībām.

Pe jungtys

Elektrometināmie veidgabali

Kontaktmetināmie veidgabali


Visas pasaules kopienas paļaujas uz Pipelife produktu kvalitāti, pakalpojumiem un zināšanām

Pipelife ir viens no pasaules vadošajiem plastmasas cauruļvadu sistēmu ražotājiem. Mēs ražojam un izplatam cauruļvadus ūdensapgādei, kanalizācijai, drenāžai, kabeļu aizsardzībai, gāzei, apkurei un industriālajām sistēmām. Pipelife atrodas 27 valstīs un veicina drošu, veselīgu un bezrūpīgu dzīvi pašreizējām un nākamajām paaudzēm visā pasaulē!

Pipelife Locations Map

Ārējie tīkli

Sazinies ar mums!

Sūtiet mums savus jautājumus, atsauksmes vai komentārus, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

Juris Meidrops

Projektu vadītājs

+371 29494166

+371 67807721

Jānis Kļaviņš

Projektu vadītājs

+371 29357745

+371 67807721

Dalies:

Lejupielāžu centrs
Vai jūs neatradāt meklēto?

Atrodi tirdzniecības vietas

Sazinies ar Pipelife Latvia komandu

Sūtiet mums savus jautājumus, atsauksmes vai komentārus, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

Atzvans

Atzvans
Sazināsimies ar jums pa telefonu
E-pasts
Sazināsimies ar jums pa e-pastu