Pipelife BIM bibliotēkas

Lejupielādējiet mūsu BIM objektus un dokumentāciju

LAIPNI LŪDZAM! ĶERSIMIES PIE DARBA!

Šeit ir atrodamas visas mūsu pieejamās BIM bibliotēkas MEP izstrādei un aprēķiniem ar Autodesk Revit (R) un dažādu spraudņu starpniecību. Mēs uzskatām, ka BIM darbplūsmas ir vērtīgs digitālo piegādes ķēžu papildinājums, tādēļ mēs tiecamies piedāvāt klientiem funkcionālu un aktuālu saturu, ko var izmantot kā palīglīdzekli izstrādes, tehnisko prasību noteikšanas un novērtēšanas procesos.

Ja jūsu izvēlētā programmatūra nav Autodesk Revit, mēs piedāvājam savu portfolio arī MagiCAD Cloud, Trimble MEPcontent un Trimble 3D Warehouse datu bāzēs, turklāt drīzumā ir gaidāmi papildinājumi.

Mūsu mērķis ir pilnībā digitalizēt izstrādes, būvniecības un ekspluatācijas procesus, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, lai panāktu pilnu mūsu produkcijas digitālu atspoguļojumu, samazinātu cilvēka kļūdu risku projektos un pilnībā izmantotu BIM potenciālu.

 

 

Engineer working late at night on a 3D model of industrial turbine from home. Remote freelancer studying prototype idea on personal computer showing cad software on device display
0Rezultāti
Nav atrasts neviens meklēšanas rezultāts ""

Nav atrasts neviens meklēšanas rezultāts

Notiek ielāde

Būvelementu ražotāji tiecas panākt vienmērīgu BIM procesu atbalstu. Tam pamatā ir izstrādājumu BIM failu nodrošināšana plānotājiem, arhitektiem un būvuzņēmumiem. BIM ieņem aizvien lielāku lomu publiski finansētu būvprojektu plānošanā. Šobrīd BIM datu nodrošināšana ir obligāta Apvienotajā Karalistē, Nīderlandē, Dānijā, Somijā un Norvēģijā. Vācijā pieaug pieprasījums pēc precīzas ēku un visu būvelementu vizualizācijas plānošanas procesa sākumā. BIM ir metode, ko galvenokārt izmanto būvniecībā un kuras mērķis ir izveidot centrālu būvprojekta datu modeli, kurā ir apkopota visa ar plānošanu, izpildi un ekspluatāciju saistītā informācija. Šādi iegūtu konstrukcijas virtuālo attēlu jeb “digitālo dvīni” dēvē par BIM modeli.

BIM ietver visu informāciju par ēku, tai skaitā ēkas struktūru (BWS), arhitektūru, MEP dizainu, strukturālo dizainu, ēkas tehnisko aprīkojumu (TGA), ugunsdrošību, projekta secību, materiālu daudzuma aplēses un laika un izmaksu aplēses.

BIM modelis ir datu bāze, kas ietver visus ar ēku vai projektu saistītos ģeometriskos un burtciparu datus un raksturlielumus (piemēram, informāciju par materiāliem, materiālu kvalitāti, izmēriem, apstiprinājumiem) un kas ir pieejama visiem projekta dalībniekiem. Tajā tiek reģistrēti visi jauninājumi, izmaiņas un papildinājumi. Šim nolūkam tiek izveidots grafisks komponentu atspoguļojums un apkopota informācija par dažādiem parametriem.

 

Sazinies ar mums!

Sūtiet mums savus jautājumus, atsauksmes vai komentārus, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

Atzvans

Atzvans
Sazināsimies ar jums pa telefonu
E-pasts
Sazināsimies ar jums pa e-pastu
Lejupielāžu centrs
Vai jūs neatradāt meklēto?

Atrodi tirdzniecības vietas

Sazinies ar Pipelife Latvia komandu

Sūtiet mums savus jautājumus, atsauksmes vai komentārus, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

Atzvans

Atzvans
Sazināsimies ar jums pa telefonu
E-pasts
Sazināsimies ar jums pa e-pastu