Image picture

Šodien veidosim nākotni labākai rītdienai

#nākotne

Mēs negaidīsim, kamēr iestāsies nākotne. Klimata pārmaiņas, piesārņojums, urbanizācija, strauji mainīgā un uz datiem balstītā sabiedrība, jaunās tehnoloģijas utt. ir vien dažas no mūsdienu aktuālākajām problēmām. Mēs tās uztveram kā aicinājumu ņemt nākotni savās rokās.

Ar novatorisku risinājumu un digitālu jauninājumu palīdzību mēs spējam paredzēt nākotnes vajadzības un nodrošināt vajadzīgo elastību, lai ātri pielāgotos neparedzamajam. Esam apdomājuši vairākus soļus uz priekšu.


Patiesas inovācijas ir paredzēt to, kas cilvēkiem ir nepieciešams, pirms viņi to nojauš.

Zoran Davidovski, Pētniecības, attīstības un inovāciju nodaļas vadītājs, Pipelife

Mēs esam vadošais starptautiskais cauruļvadu risinājumu ražotājs pamatotu iemeslu dēļ. Lai vislabāk paredzētu nepārtraukti mainīgās pasaules vajadzības, mēs pastāvīgi attīstām ne tikai savus produktus un ražošanu, bet arī paši sevi.

Zoran Davidovski

Mēs attīstām inovācijas

Inovācijas nenozīmē, ka vienmēr jābūt pirmajam, tās nozīmē arī, ka lietas un procesi ir jāuzlabo. Mūsu pētniecības un attīstības nodaļai ir ļoti skaidrs mērķis: pastāvīgi apstrīdēt pašreizējo situāciju un paredzēt nākotnes vajadzības, izmantojot ilgstspējīgus risinājumus.

Cenšoties nepārtraukti attīstīt uzņēmumu un iegūt idejas jauninājumiem, 2009. gadā mēs uzsākām “Ideas & More” ("Idejas un vairāk") projektu Pipelife darbinieku vidū, lai viņi varētu rosināt savas radošās idejas un rosināt novatoriskus risinājumus ražošanas procesiem, atkritumu pārstrādei un vides attīstībai.

Senior grandfather helping grandson ride on kids toy car. Happy old man pushing car while boy driving on street. Grandparent playing with little boy on gokart.

Sazinies ar mums!

Sūtiet mums savus jautājumus, atsauksmes vai komentārus, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

Atzvans

Atzvans
Sazināsimies ar jums pa telefonu
E-pasts
Sazināsimies ar jums pa e-pastu

Dalies:

Lejupielāžu centrs
Vai jūs neatradāt meklēto?

Atrodi tirdzniecības vietas

Sazinies ar Pipelife Latvia komandu

Sūtiet mums savus jautājumus, atsauksmes vai komentārus, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

Atzvans

Atzvans
Sazināsimies ar jums pa telefonu
E-pasts
Sazināsimies ar jums pa e-pastu