Pipelife Storm Water Closed
Pipelife Storm Water Open

Efektīva sistēma lietus ūdens uztveršanai, attīrīšanai un infiltrācijai

Tehniskais katalogs

Lietus ūdeņu kanalizācija

Mūsdienās visi piedzīvojam neparastos laikapstākļus, ko rada globālās klimata izmaiņas: pārmērīga lietus, ilgi sausuma periodi, karstums un pekšņi plūdi. Pēkšņi plūdi un lietus ūdens pārvaldības risinājumu trūkums ir veicinājis eroziju, ūdens piesārņojumu un pat nodokļu pieaugumu.

Bez tādām sistēmām kā patentētais Raineo® risinājums, kuru piedāvā Pielife, mēs nekad nevarētu efektīvi savākt, uzglabāt un atkārtoti izmantot lietus ūdeni. Raineo® likvidē un uzglabā lieko ūdens daudzumu un novērš ūdens piesārņošanu. Uzglabāto, atkārtoti izmantojamo ūdeni var lietot sanitārajām vajadzībām un apūdeņošanai.

Lietus ūdeņu kanalizācija

Produkti

Stormwater product mood picture

PP profilētas caurules - Raineo

Cauruļvadu sistēmas lietus un kanalizācijas ūdens transportēšanai, kas izgatavotas no polipropilēna. Īpaši izturīgas pret saspiešanu, tāpēc ir lieliski piemērotas ne tikai lietus ūdens, bet arī notekūdeņu novadīšanai.

Pragma

PP profilētas caurules un veidgabali

PRAGMA polipropilēna (PP) caurules un veidgabali pašteces kanalizācijai ar slodzes noturību gan 8 kN/m2 (SN 8), gan 16 kN/m2 (SN 16). Caurules ir gludas iekšpusē un profilētas ārpusē. Pieejamas tikai 6 m garumā un diametru diapazonā no DN/OD 160 mm līdz pat DN/OD 1140 mm.

PLK_okładka-KZ-pvc

PVC caurules un veidgabali

Gludsienu polivinilhlorīda (PVC) caurules un veidgabali pašteces kanalizācijai ar slodzes noturību gan 4 kN/m2 (SN 4), gan 8 kN/m2 (SN 8). Caurules pieejamas no 0.5 m līdz 6 m garumā un diametru diapazonā no DN/OD 110 mm līdz DN/OD 500 mm.

PP gludsienu caurules un veidgabali

Šuliniai

Skatakas un kontrolakas

Paredzētas pašteces kanalizācijas apsekošanai un apkopei. Pipelife piedāvā 5 dažāda diametra skatakas: POLAR 200, POLAR 400, PRO 630, PRO 800 un PRO 1000. Pieejams plašs tekņu konfigurāciju klāsts, kā arī izgatavojam akas pēc pasūtījuma. Maksimālais pievienojuma diametrs ir DN/OD 630 mm. Paredzētas uzstādīšanai līdz pat 6 m dziļumā.

Lietus ūdens uztvērēji

Polipropilēna nosēdakas paredzētas virszemes lietus ūdeņu uztveršanai. Pipelife piedāvā 3 dažāda veida nosēdakas: STORM N (DN/OD 400 mm), STORM + (DN/OD 630 mm) un STORM PRO (DN/OD 630 mm). Maksimālais pievienojuma diametrs ir DN/OD 400 mm.

Pragma Drenaż

PP drenāžas caurules un veidgabali

Pragma drenāžas caurules ir izgatavotas no PP-B materiāla un ir paredzētas lietus ūdens savākšanai un novadīšanai vietās, kur ir liela transporta slodze. Drenāžas cauruļu slodzes noturība ir 8 kN/m2 (SN8). Cauruļvadu diametri ir diapazonā DN/OD no 160 mm līdz 400 mm un DN/ID no 200mm  līdz 1000 mm. Caurules var būt perforētas 120 °, 220 ° un 360 °.

Stormbox

Infiltrācijas kasetes Stormbox

STORMBOX infiltrācijas kasetes ļauj efektīvi novadīt lietus ūdeni un novērst plūdus ne tikai rūpnieciskos un komercobjektos, bet arī piemājas dārziņā. Turklāt katrs pats var izvēlēties, vai uztverto lietus ūdeni infiltrēt zemē, kontrolēti novadīt centralizētā lietus kanalizācijas sistēmā vai arī uzkrāt atkārtotai izmantošanai.


Ārējie tīkli

Sazinies ar mums!

Sūtiet mums savus jautājumus, atsauksmes vai komentārus, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

Juris Meidrops

Projektu vadītājs

+371 29494166

+371 67807721

Jānis Kļaviņš

Projektu vadītājs

+371 29357745

+371 67807721

Dalies:

Lejupielāžu centrs
Vai jūs neatradāt meklēto?

Atrodi tirdzniecības vietas

Sazinies ar Pipelife Latvia komandu

Sūtiet mums savus jautājumus, atsauksmes vai komentārus, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

Atzvans

Atzvans
Sazināsimies ar jums pa telefonu
E-pasts
Sazināsimies ar jums pa e-pastu