Pipelife Storm Water Open

VISAPTVEROŠI LIETUSŪDENS PĀRVALDĪBAS RISINĀJUMI

ATKLĀJ

LIETUSŪDENS SISTĒMAS VISIEM ĪPAŠUMU VEIDIEM

Palielinoties ekstremāliem laikapstākļiem, vajadzība pēc visaptverošiem lietusūdens risinājumiem ir būtiski svarīga, lai saglabātu drošus, komfortablus un labklājīgus dzīves un darba apstākļus.

Pipelife lietusūdens sistēmas nodrošina māju un uzņēmumu aizsardzību pret plūdiem un sausumu, vienlaikus pilnveidojot resursu efektivitāti, samazinot izmaksas un nodrošinot ūdens pārvaldības prakses nākotnes vajadzībām saistībā ar vides izaicinājumiem un kārtību. 

Stormwater management system drawing in residential area

DZĪVOJAMĀS ĒKAS

Sargājiet īpašumus no plūdu radītiem zaudējumiem, izmantojot  lielas ietilpības pazemes uzglabāšanu un infiltrāciju, vienlaikus radot atkārtoti izmantojamas ūdens rezerves sausuma gadījumā. Lietusūdens sistēmas palielina īpašuma vērtību, jo tās nodrošina neatkarīgu ūdens resursu apsaimniekošanu un samazina mājsaimniecības izdevumus.

Mūsu pielāgotie risinājumi dzīvojamajām ēkām ļaus saglabāt zaļās zonas un vietējo bioloģisko daudzveidību, pateicoties pazemes sistēmām, kas ietaupa dzīvojamās vietas platību. Uzņēmumā Pipelife mēs izmantojam ilgtspējīgas prakses un otrreizēji pārstrādātus materiālus, lai samazinātu kaitīgo ietekmi uz vidi, vienlaikus saglabājot kvalitāti un ērtības.

Stormwater management in commercial area drawing

KOMERCIĀLĀS ĒKAS

Ar Pipelife visaptverošo lietusūdens pārvaldības risinājumu jūs varat aizsargāt komercīpašumus un reputāciju pret fiziskām, aktīvām un juridiskām sekām, ko nodara nekontrolējams lietusūdens.

Mūsu lietusūdens risinājumi ietver jumta vakuuma noteksistēmas, pazemes uzkrājējtvertnes, filtrus, kā arī infiltrācijas un akumulācijas tvertnes. Lai ūdens pārvaldības procesus optimizētu vēl vairāk, iespējams pievienot viedos sūkņus un līmeņa noteikšanas sensorus.

ILGTSPĒJĪGA LIETUSŪDENS NOTECES PĀRVALDĪBA 6 POSMOS

Mūsu modulārās produktu sistēmas darbojas kopā, lai nodrošinātu efektīvu lietusūdens pārvaldību 6 posmos:

Stormwater management system thumbnail

Vakuuma noteksistēmas ēkām ar plakanu jumtu ātri novada lietusūdeni, savukārt ielu notekas ar pazemes akām savāc noteci zemes virskārtā. Viedie līmeņa noteikšanas sensori pasargā no pārplūšanas savākšanas un uzglabāšanas sistēmās.

Uzkrāto lietusūdeni caur mūsu izturīgajiem pazemes cauruļvadu tīkliem nogādā atdalītājos un filtros attīrīšanai.

Daudzie filtri lietusūdeni attīra no gružiem, eļļām un smagajiem metāliem, lai to droši varētu izmantot atkārtoti, novadīt vai infiltrēt.

Lielas ietilpības tvertnes un caurules uzglabā lielu daudzumu attīrīta ūdens, ar īpaši izstrādātu pazemes uzglabāšanu nodrošinot primāru aizsardzību pret plūdiem. Aizturēto ūdeni var rūpīgi novadīt publiskos tīklos vai atkārtoti izmantot sausuma laikā.

Mūsu infiltrācijas kasetes un moduļi ne vien pasargā no plūdiem, bet arī pakāpeniski novada ūdeni augsnē, nodrošinot hidraulisku simetriju un saglabājot gruntsūdens līmeni.

Uzglabāto ūdeni var arī atkārtoti izmantot sanitārajām vajadzībām, piemēram, automazgātavās vai zaļo zonu apūdeņošanas nolūkā. Tas samazina mājsaimniecības izdevumus un nodrošina operativitāti uzņēmumiem, kuriem ir svarīga ūdensapgāde.

EFEKTĪVA LIETUSŪDENS PĀRVALDĪBA IR JŪSU IEGUVUMS

Mūsu lietusūdens sistēmas ir vērtīgs ieguldījums ikvienā īpašumā — tās ir efektīvas un ilgtspējīgas. Uzziniet, kā mūsu risinājumus var pielāgot jūsu specifiskā projekta prasībām.

APRITES ŪDENS APSAIMNIEKOŠANA

Mūsu lietusūdens sistēmas ne vien novērš plūdus, bet arī nodrošina rezerves sausuma periodā. Uzkrāto ūdeni var atkārtoti izmantot sanitārajām vajadzībām un apūdeņošanai sausuma laikā.

ILGTSPĒJĪGAS LIETUSŪDEŅU KANALIZĀCIJAS SISTĒMAS

Ilgtspējīgas lietusūdeņu kanalizācijas sistēmas gādā par virsmas noteci videi nekaitīgā veidā. Mūsu lietusūdens risinājumi pielāgojas šai stratēģijai, liekot lietā modernus risinājumus, kas sekmē dabiskos ūdens procesus.

SAMAZINĀTAS MAINĪGĀS IZMAKSAS

Izvairieties no koplietošanas maksas par kanalizāciju, neatkarīgi kontrolējot lietusūdens pārvaldību un novadīšanu. Ikmēneša rēķinus varat samazināt vēl vairāk, atkārtoti izmantojot lietusūdeni sanitārajām vajadzībām, piemēram, automazgātavā vai ainavu apūdeņošanai.

REGULĒJUMU IEVĒROŠANA

Palieliniet sava īpašuma vērtību, ieguldot līdzekļus modernā un ilgtspējīgā ūdens pārvaldības sistēmā, kas palīdzēs jūsu ēkai pielāgoties jaunajām vides regulām.

NETRAUCĒTAS ZONAS

Veidojiet dārzus, autostāvvietas un iekraušanas vietas bez apjomīgām lietusūdens kanalizācijas sistēmām. Mūsu pazemes risinājumi saglabā zemes virsmu neskartu, lai to varētu izmantot zaļai vai funkcionālai zonai.

PIELĀGOJAMA UZSTĀDĪŠANA

Pipelife lietusūdens sistēmas ir modulāras, un tās iespējams pielāgot jūsu pieejamās vietas un projekta prasībām. Pazemes sistēmu var pielāgot un konfigurēt atbilstoši jūsu īpašuma izmēram.

IZMANTOJIET MŪSU PIELĀGOTO PROJEKTĒŠANAS PAKALPOJUMU

Visaptverošajās konsultācijās mēs piedāvājam jūsu projektam pielāgotas lietusūdens pārvaldības sistēmas.

Mēs izmantojam plūdu un sausuma riska aprēķinus, lai radītu virtuālas simulācijas, mērījumus un izmaksu atskaites. Tāpat mēs analizējam laika prognožu datus, augsnes īpašības un apkārtējā tīkla iespējas, lai nodrošinātu jūsu videi atbilstošu risinājumu.

Tas ļauj pārvaldīt vairākus īpašumus ar vienotu risinājumu un izvairīties no papildu izmaksām un vietas atsevišķām iekārtām.

Mūsu eksperti piedāvā projektēšanas konsultācijas un padomus ikvienā uzstādīšanas posmā, lai jūsu sistēma būtu atbilstoši pielāgota apkārtējai infrastruktūrai un vietējiem noteikumiem.

Design service technical drawing
Stormwater product mood picture

PP profilētas caurules - Raineo

Cauruļvadu sistēmas lietus un kanalizācijas ūdens transportēšanai, kas izgatavotas no polipropilēna. Īpaši izturīgas pret saspiešanu, tāpēc ir lieliski piemērotas ne tikai lietus ūdens, bet arī notekūdeņu novadīšanai.

Pragma

PP profilētas caurules un veidgabali

PRAGMA polipropilēna (PP) caurules un veidgabali pašteces kanalizācijai ar slodzes noturību gan 8 kN/m2 (SN 8), gan 16 kN/m2 (SN 16). Caurules ir gludas iekšpusē un profilētas ārpusē. Pieejamas tikai 6 m garumā un diametru diapazonā no DN/OD 160 mm līdz pat DN/OD 1140 mm.

PLK_okładka-KZ-pvc

PVC caurules un veidgabali

Gludsienu polivinilhlorīda (PVC) caurules un veidgabali pašteces kanalizācijai ar slodzes noturību gan 4 kN/m2 (SN 4), gan 8 kN/m2 (SN 8). Caurules pieejamas no 0.5 m līdz 6 m garumā un diametru diapazonā no DN/OD 110 mm līdz DN/OD 500 mm.

PP gludsienu caurules un veidgabali

Šuliniai

Skatakas un kontrolakas

Paredzētas pašteces kanalizācijas apsekošanai un apkopei. Pipelife piedāvā 5 dažāda diametra skatakas: POLAR 200, POLAR 400, PRO 630, PRO 800 un PRO 1000. Pieejams plašs tekņu konfigurāciju klāsts, kā arī izgatavojam akas pēc pasūtījuma. Maksimālais pievienojuma diametrs ir DN/OD 630 mm. Paredzētas uzstādīšanai līdz pat 6 m dziļumā.

Lietus ūdens uztvērēji

Polipropilēna nosēdakas paredzētas virszemes lietus ūdeņu uztveršanai. Pipelife piedāvā 3 dažāda veida nosēdakas: STORM N (DN/OD 400 mm), STORM + (DN/OD 630 mm) un STORM PRO (DN/OD 630 mm). Maksimālais pievienojuma diametrs ir DN/OD 400 mm.

Pragma Drenaż

PP drenāžas caurules un veidgabali

Pragma drenāžas caurules ir izgatavotas no PP-B materiāla un ir paredzētas lietus ūdens savākšanai un novadīšanai vietās, kur ir liela transporta slodze. Drenāžas cauruļu slodzes noturība ir 8 kN/m2 (SN8). Cauruļvadu diametri ir diapazonā DN/OD no 160 mm līdz 400 mm un DN/ID no 200mm  līdz 1000 mm. Caurules var būt perforētas 120 °, 220 ° un 360 °.

Stormbox

Infiltrācijas kasetes Stormbox

STORMBOX infiltrācijas kasetes ļauj efektīvi novadīt lietus ūdeni un novērst plūdus ne tikai rūpnieciskos un komercobjektos, bet arī piemājas dārziņā. Turklāt katrs pats var izvēlēties, vai uztverto lietus ūdeni infiltrēt zemē, kontrolēti novadīt centralizētā lietus kanalizācijas sistēmā vai arī uzkrāt atkārtotai izmantošanai.

OPTIMIZĒJIET SISTĒMAS DARBĪBU AR VIEDIEM RISINĀJUMIEM

Pipelife viedie risinājumi ļauj labāk un vieglāk kontrolēt un pārvaldīt lietusūdeni, lai tas efektīvi darbotos un nestu peļņu. Izmantojiet attālināti vadāmos viedos sūkņus un līmeņa noteikšanas sensorus, lai izpildītu apkopes prasības un uzlabotu resursefektivitāti.

Mūsu viedās ierīces ir integrētas jau esošās trešo pušu sistēmās, taču tāpat piedāvājam visaptverošu un viedu pakalpojumu Pipelife SmartHub — tīmekļa programmatūras datos balstītu platformu, kas nodrošina jaudīgu saskarni ikdienas darbā un īpašumu pārvaldību. SmartHub atbilst augstākajiem IT drošības standartiem, un tas ir pieejams 24/7 caur jūsu tīmekļa pārlūku vai Pipelife SmartHub lietotni.

Smart System Monitoring

Lejupielādes


Ārējie tīkli

Sazinies ar mums!

Sūtiet mums savus jautājumus, atsauksmes vai komentārus, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

Juris Meidrops

Projektu vadītājs

+371 29494166

+371 67807721

Jānis Kļaviņš

Projektu vadītājs

+371 29357745

+371 67807721

Dalies:

Lejupielāžu centrs
Vai jūs neatradāt meklēto?

Atrodi tirdzniecības vietas

Sazinies ar Pipelife Latvia komandu

Sūtiet mums savus jautājumus, atsauksmes vai komentārus, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

Atzvans

Atzvans
Sazināsimies ar jums pa telefonu
E-pasts
Sazināsimies ar jums pa e-pastu