Privātuma politika

Privātuma un personas datu aizsardzība ir svarīgs aspekts, kuram mēs pievēršam uzmanību ikvienās komercattiecībās. Mēs ievērojam personas datu konfidencialitāti un vienmēr rīkojamies saskaņā ar datu aizsardzības normatīvo aktu un šīs Privātuma politikas nosacījumiem.

1. Privātuma politikas apjoms

Privātuma politikas mērķis ir informēt par to, kā Pipelife Latvia SIA ("Pipelife") izmanto personas datus, kāda informācija par mūsu vietnes(-ņu) lietotājiem, tiešsaistes pieteikumiem vai mūsu mobilajām platformām ("tiešsaistes pakalpojumi") tiek savākta un izvērtēta un pēc tā lietota, nodota trešām pusēm vai apstrādāta jebkurā citā veidā.

Privātuma politika ir piemērojama Pipelife Latvia SIA. Tā nav piemērojama citu Wienerberger Koncerna sabiedrību sniegtajiem tiešsaistes pakalpojumiem vai trešo pušu pārvaldītiem tiešsaistes pakalpojumiem.

2. Informācijas savākšana

2.1. Jūsu sniegtie dati

Lai varētu izmantot mūsu tiešsaistes pakalpojumus, nav obligāti jāatklāj personas dati. Ja mūsu tiešsaistes pakalpojumu ietvaros tiek savākti personas dati (vārds, uzvārds, pasta adrese vai e-pasta adrese), tas tiek darīts, pēc iespējas ievērojot brīvprātības principu. Ja, piemēram, vēlaties saņemt mūsu vietnē piedāvāto Biļetenu, mums būs nepieciešama jūsu e-pasta adrese, kā arī informācija, kas ļaus mums pārliecināties, ka esat norādītās e-pasta adreses īpašnieks.

2.2. Automātiski savāktie dati

Lai nodrošinātu datu drošību un optimizētu lietotāju pieredzi, mēs vācam arī datus, kas ir saistīti ar mūsu tiešsaistes pakalpojumu izmantošanu un kas nav uzskatāmi par personas datiem. Piemēram, uzglabāta tiek informācija par izmantoto interneta pārlūkprogrammu, operētājsistēmu, tās vietnes domēna nosaukumu, kuru jūs apmeklējāt pirms piekļūšanas mūsu vietnei, apmeklējumu skaitu un vidējo laiku, kas pavadīts mūsu vietnē, kā arī par lapām, kurām esat piekļuvis.

Šādi automātiski savākti dati netiek asociēti ar datiem no citiem avotiem. Tomēr mēs paturam tiesības retrospektīvi pārbaudīt šādus datus gadījumos, kad mūsu uzmanības lokā ir nākušas konkrētas norādes uz nelikumīgu lietošanu.

2.3. Sīkfaili un tīmekļa bāksignāli

Mūsu tiešsaistes pakalpojumi izmanto tā sauktos pārlūkprogrammas sīkfailus vai tīmekļa bāksignālus. Sīkfaili nerada nekādu kaitējumu jūsu datoram. Tie ir mazi faili, kas satur konfigurācijas iestatījumus, kuri palīdz padarīt mūsu tiešsaistes pakalpojumus ērtākus, efektīvākus un drošākus. Turklāt sīkfaili tiek izmantoti, lai izpildītu konkrētas lietotājam pieejamas funkcijas.

Mūsu tiešsaistes pakalpojumi parasti izmanto "sesijas sīkfailus", kas tiek automātiski dzēsti pēc tam, kad ir aizvērta interneta pārlūkprogramma. Retos gadījumos tiek izmantoti arī "pastāvīgie sīkfaili", kas paliek ierīcē, kamēr to termiņš beidzas vai tie tiek manuāli izdzēsti. Tie ļauj mums atpazīt jūsu pārlūkprogrammu nākamajā reizē, kad apmeklēsiet mūsu vietni. Detalizēta informācija par "trešo pušu sīkfailiem", t.i., trešo pušu pakalpojumu sniedzēju, piem., Google Inc., sīkfailiem, lūdzu, skatiet attiecīgo pakalpojumu sniedzēju privātuma noteikumus.

Jūs varat iestatīt pārlūkprogrammu vai mobilās ierīces privātuma iestatījumus tā, lai jums tiktu parādīts paziņojums katru reizi, kad jūsu ierīce saņem sīkfailu, lai jūs varētu katrā konkrētajā reizē izlemt, vai to atļaut. Jūs varat arī atspējot sīkfailu pieņemšanu tikai atsevišķos gadījumos vai pēc noklusējuma, un aktivēt sīkfailu dzēšanu katru reizi, kad aizverat pārlūkprogrammu. Tomēr šādā gadījumā ir jāatceras, ka, deaktivējot sīkfailus, atsevišķas mūsu tiešsaistes pakalpojumu funkcijas var nebūt pilnībā pieejamas.

Turklāt, lai analizētu mūsu vietnes vai biļetenu efektivitāti, mēs izmantojam tīmekļa bāksignālus, kas tiek saukti arī par lapu birkām. Piemēram, mūsu Biļetenos un HTML formāta e-pastos var tikt ievietots tīmekļa bāksignāls, kas nosaka, vai e-pasts vai ar to nosūtītās saites ir tikušas atvērtas. Šāda informācija palīdz mums uzlabot e-pasta pakalpojumus un pielāgot to saturu lietotāju vajadzībām. Izdzēšot e-pastu, tiek izdzēsts arī tīmekļa bāksignāls. Parasta teksta formātā nosūtītajos e-pastos netiek ietverti tīmekļa bāksignāli.

2.4. Tīmekļa analīze

Lai varētu pastāvīgi optimizēt funkcijas un nodrošināt pēc iespējas labāku lietotāja pieredzi, daži no mūsu tiešsaistes pakalpojumiem izmanto turpmāk minētos tīmekļa analīzes pakalpojumus un sociālos spraudņus. Šiem nolūkiem nekad netiek izmantoti personas dati.

Google Analytics: Google Analytics, ko ir izstrādājis Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043, ASV, izmanto tā sauktos sīkfailus, t.i., teksta failus, kas tiek glabāti uz jūsu datora, lai analizētu, kā jūs lietojat mūsu tiešsaistes pakalpojumus. Sīkfailos savāktie dati par lietotāja veiktajām darbībām parasti tiek nosūtīti uz kādu no Google serveriem ASV, kur tie tiek uzglabāti. Aktivējot IP anonimizēšanu tiešsaistes pakalpojumos, Google saīsinās jūsu IP adresi, kas pieder kādai no Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās Zonas dalībvalstīm. Pilna IP adrese tiks nosūtīta uz kādu no Google ASV serveriem un tad saīsināta tur tikai izņēmuma gadījumos. Šo informāciju Google izmantos tiešsaistes pakalpojumu operatora labā, lai novērtētu, kā jūs lietojat konkrēto tiešsaistes pakalpojumu, sagatavotu ziņojumus par veiktajām darbībām un sniegtu tīmekļa vietnes operatoram citus pakalpojumus, kas saistīti ar tiešsaistes pakalpojumu lietošanu un darbībām internetā. IP adrese, kuru jūsu pārlūkprogramma nosūtīs Google Analytics ietvaros, netiks sasaistīta ar jebkuriem citiem Google glabātiem datiem. Jūs varat neļaut saglabāt sīkfailus, izvēloties atbilstošo iestatījumu pārlūkprogrammā. Tomēr šādā gadījumā jums nebūs iespējams pilnībā izmantot visas mūsu tiešsaistes pakalpojumu funkcijas. Vēl viena iespēja neļaut Google savākt un izmantot sīkfailu radītos datus ir lejupielādēt un uzstādīt pārlūkprogrammas spraudni, kas pieejams (https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en). Detalizēta informācija par lietošanas un privātuma noteikumiem ir sniegta https://www.google.com/analytics/terms/gb.html vai https://policies.google.com.

Hotjar: Lai uzlabotu lietotāju pieredzi, atsevišķi mūsu tiešsaistes pakalpojumi izmanto Hotjar programmatūru (http://www.hotjar.com, 3 Lyons Range, 20 Bisazza Street, Sliema SLM 1640, Malta, Eiropa). Hotjar dod mums iespēju izmērīt un novērtēt lietotāju darbības (peles kustības, klikšķus, ritināšanas augstumu). Šim nolūkam Hotjar ievieto sīkfailus lietotāja ierīcē un var saglabāt lietotāj datus, piem., interneta pārlūkprogrammu, operētājsistēmu, vietnē pavadīto laiku u.c. Detalizēta informācija par Hotjar apstrādātajiem datiem ir sniegta https://www.hotjar.com/privacy.

Siteimprove: Siteimprove A/S (Sankt Annæ Plads 28, 1250 Kopenhāgena, Dānija) tīmekļa analīzes pakalpojums Siteimprove Analytics izmanto sīkfailus, t.i., teksta failus, kas tiek glabātu jūsu datorā, un analizē, kā jūs lietojat mūsu tiešsaistes pakalpojumus. Informācija par mūsu tiešsaistes pakalpojumu izmantošanu (ieskaitot šifrētu lietotāja IP adresi), kas iegūta no sīkfailiem, tiek pārsūtīta uz Siteimprove serveri Dānijā, kur tā tiek uzglabāta. Šo informāciju Siteimprove izmanto, lai novērtētu tiešsaistes pakalpojumu lietošanu un sagatavotu ziņojumus. Šo informāciju Siteimprove nenodod trešām pusēm. Savāktos datus Siteimprove uzglabā un apstrādā saskaņā ar Vācijā spēkā esošajiem datu aizsardzības noteikumiem. Lietotājs varat neļaut uzstādīt sīkfailus, izvēloties atbilstošo iestatījumu pārlūkprogrammā. Tādā gadījumā lietotājam varētu nebūt pilnībā pieejamas visas tiešsaistes pakalpojumu funkcijas. Papildu informācija ir sniegta Siteimprove privātuma politikā: https://siteimprove.com/legal/privacy-policy/.

2.5. Sociālie mediji un tīmekļa vietnes

Wienerberger AG sadarbojas ar dažādiem sociālo mediju tīklu pakalpojumu sniedzējiem. Šīs sadarbības ietvaros jūsu pārlūkprogramma automātiski tiek savienota ar izvēlēto pakalpojumu sniedzēju (piemēram, Facebook), brīdī kad izmantojat attiecīgo pakalpojumu. Piemēram, jūsu IP adrese, sīkdatnes un cita informācija var tikt nosūtīta attiecīgajam pakalpojumu sniedzējam, ja jūs iepriekš esat apmeklējis viņu vietni. Mēs, cik vien iespējams, šo datu pārsūtīšanu novēršam un tas notiek tikai tad, ja jūs veicat darbības ar sociālajiem tīkliem. Ja esat pieteicies attiecīgajā sociālā tīkla platformā, tas var sasaistīt apmeklējumu mūsu vietnē ar jūsu lietotāja kontu.

Turklāt no dažādām platformām mēs izmantojam spraudņus (tādus, kā ikonu Facebook). Noklikšķinot uz attiecīgās ikonas, jūs piekrītat saziņai ar platformu un informācijas (piemēram, IP adreses) nosūtīšanu noteiktajam pakalpojumu sniedzējam. Aktivizējot spraudni sociālais tīkls saņem informāciju, kuru pārlūkprogramma ir pieprasījusi mūsu mājaslapai. Tas attiecas arī uz gadījumiem, ja jums nav vai pašlaik neesat pierakstījies sociālo tīklu kontā. Informācija (ieskaitot IP adresi) tiek tieši pārsūtīta no pārlūkprogrammas uz attiecīgā sociālā tīkla serveri un tur tiek glabāta.

Ja, apmeklējot mūsu vietni, esat pieteicies sociālajos tīklos, šis sociālo mediju tīkls var tieši saistīt apmeklējumu ar jūsu lietotāja kontu, vienlaicīgi izmantojot aktivizēto spraudni. Ja jūs veicat darbības ar spraudņiem, piemēram, noklikšķināt uz pogas "Man patīk" vai pievienojat komentāru, attiecīgā informācija tiek pārsūtīta tieši uz sociālo tīklu serveri un tur tiek glabāta. Informācija var būt publicēta arī jūsu sociālajā tīklā un parādīta Facebook draugiem vai Twitter sekotājiem.

Datu vākšanas mērķus un apjomu, kā arī datu turpmāko apstrādi un izmantošanu attiecīgajā sociālajā tīklā, kā arī jūsu tiesības un konfigurācijas iespējas jūsu privātuma aizsardzībai ir atrodamas sociālo tīklu datu aizsardzības informācijā.

Mūsu mājaslapa izmanto šādu sociālo tīklu, tā sauktos, spraudņus ("plugins"):

Facebook spraudņi (poga "Dalīties"): Facebook Inc., 1 Hacker Way, Menlo Park, California 94025, ASV, spraudņus var atpazīt pēc Facebook logo vai pogas "Dalīties". Facebook spraudņu apraksts ir sniegts šeit: http://developers.facebook.com/docs/plugins/. Mūsu tiešsaistes pakalpojumu lietošanas laikā spraudnis izveidos tieši saiti starp jūsu pārlūkprogrammu un Facebook serveri. Tādējādi Facebook tiks informēts par to, ka jūs lietojat mūsu tiešsaistes pakalpojumus, izmantojot savu IP adresi. Ja laikā, kad esat pieteicies savā Facebook kontā, jūs nospiedīsiet pogu "Dalīties", mūsu tiešsaistes pakalpojumu saturu varēs sasaistīt ar jūsu Facebook profilu. Facebook tad varēs sasaistīt jūsu lietotos mūsu tiešsaistes pakalpojumus ar jūsu lietotāja kontu. Vēlamies informēt, ka mēs kā tiešsaistes pakalpojumu sniedzējs neiegūstam nekādu informāciju par to, kāda satura dati tiek nosūtīti Facebook un kā Facebook tos izmanto. Papildu informācija ir sniegta Facebook privātuma politikā https://www.facebook.com/policy.php. Ja nevēlaties, lai Facebook varētu sasaistīt jūsu veiktās darbības mūsu tiešsaistes pakalpojumos ar jūsu Facebook lietotāja kontu, lūdzu, atslēdzieties no sava Facebook konta.

YouTube: YouTube pārvalda Google, t.i., YouTube, LLC, 901 Cherry Ave., San Bruno, CA 94066, ASV. Lietojot kādu no mūsu tiešsaistes pakalpojumiem, kuri aprīkoti ar YouTube spraudni, tiek izveidots savienojums ar YouTube serveriem, un konkrētajam YouTube serverim tiek nodota informācija par jūsu lietotajiem tiešsaistes pakalpojumiem. Kad esat pieslēdzies savam YouTube kontam, jūs ļaujat YouTube sasaistīt pārlūkprogrammā veiktās darbības ar jūsu personīgo profilu. No tā var izvairīties, atslēdzoties no YouTube konta. Papildu informācija par to, kā YouTube lieto personas datus, ir sniegta YouTube privātuma politikā https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/.

Twitter: Twitter pakalpojumu nodrošina Twitter Inc., 1355 Market Street, Suite 900, San Francisco, CA 94103, ASV. Lietojot Twitter un funkciju "re-tweet", jūsu lietotie tiešsaistes pakalpojumi tiek sasaistīti ar jūsu Twitter kontu un paziņoti citiem lietotājiem. Tajā pašā laikā dati tiek pārraidīti Twitter. Vēlamies informēt, ka mēs kā tiešsaistes pakalpojumu sniedzējs neiegūstam nekādu informāciju par to, kāda satura dati tiek nosūtīti Twitter un kā Twitter tos izmanto. Papildu informācija ir sniegta Twitter privātuma politikā http://twitter.com/privacy . Twitter konta privātuma iestatījumus var mainīt: http://twitter.com/account/settings.

LinkedIn: LinkedIn tīklu nodrošina LinkedIn Corporation, 2029 Stierlin Court, Mountain View, CA 94043, ASV. Katru reizi, kad lietojat kādu no mūsu tiešsaistes pakalpojumiem, kuros ietverta LinkedIn funkcija, tiek izveidots savienojums ar LinkedIn serveriem. LinkedIn tiek informēts par to, ka jūs lietojat mūsu tiešsaistes pakalpojumus, izmantojot savu IP adresi. Nospiežot uz pogas "ieteikt", kamēr esat pieslēdzies LinkedIn kontam, jūsu lietotie mūsu tiešsaistes pakalpojumi var tikt sasaistīti ar jūsu lietotāja kontu. Vēlamies atzīmēt, ka mēs kā tiešsaistes pakalpojumu sniedzējs neiegūstam nekādu informāciju par to, kāda satura dati tiek nosūtīti LinkedIn un kā LinkedIn tos izmanto. Papildu informācija ir sniegta LinkedIn privātuma politikā: https://www.linkedin.com/legal/privacy-policy.

3. Personas datu izmantošana

Jūsu sniegtos personas datus mēs apstrādājam un izmantojam vienīgi norādītajiem nolūkiem, kas ietver:

 • Mūsu tiešsaistes pakalpojumu sniegšanu, uzlabošanu un atbalstu: Tas ietver datu analīzi, lietošanas tendenču identificēšanu, kā arī aprēķinus un statistikas apkopošanu par lietotāju piekļuves paradumiem.
 • Mārketings: Personas dati tiks izmantoti mārketinga nolūkiem, piemēram, aptaujās, loterijās vai citās reklāmas kampaņās, tikai tad, ja šādai izmantošanai būs sniegta piekrišana. Šajā gadījumā dati tiks uzglabāti 3 gadus, izņemot, ja ir juridiski pieļaujams uzglabāt šādus datus ilgāk citu iemeslu dēļ. Piekrišanu izmantot personas datus mārketinga nolūkiem var atsaukt jebkurā laikā. Detalizēta informācija ir sniegta 5. punktā.
 • Biļetena nosūtīšana: Aizpildot tīmekļa formu, lai reģistrētos mūsu Biļetena saņemšanai, jūsu datus mēs izmantosim vienīgi tam, lai pārliecinātos, ka jūs esat īpašnieks norādītajai e-pasta adresei un vēlaties saņemt Biļetenu, lai izveidotu saņēmēju sarakstu un analizētu Biļetena lietošanu. Šajā gadījumā dati tiks uzglabāti 3 gadus pēc Biļetena abonēšanas atcelšanas, izņemot, ja ir juridiski pieļaujams uzglabāt šādus datus ilgāk citu iemeslu dēļ. Dati tiks izmantoti turpmākiem nolūkiem vienīgi tad, ja tam būs dota piekrišana.
 • Ziņojumu vai citu informatīvu materiālu pasūtīšana: Pasūtot no mums ziņojumus vai citus informatīvus materiālus, jūsu iesniegtā personīgā informācija tiks izmantota vienīgi pasūtījuma apstrādei un pēc tās tā tiks uzglabāta maksimums 3 gadus pēc pēdējā sūtījuma. Pasūtījumu izpildei mēs varam izmantot trešo pušu pakalpojumus, nosūtot šādām trešām pusēm jūsu datus ar vienīgo nolūku izpildīt jūsu pasūtījumu. Jūsu sniegtos personas datus citiem nolūkiem mēs izmantosim vienīgi tad, ja tam būs sniegta piekrišana.
 • Saziņas formas izmantošana: Izmantojot saziņas formu informācijas pieprasījuma izdarīšanai, tajā sniegtā informācija, ieskaitot kontaktinformāciju, tiks izmantota, lai apstrādātu pieprasījumu un uzglabāta vēlākai izmantošanai gadījumam, ja būs radušies papildu jautājumi. Ja nepieciešams informācijas pieprasījuma apstrādes nolūkam, personas dati varētu tikt nosūtīti citām Wienerberger Koncerna sabiedrībām (sk. 4. punktu) vai piesaistītām trešām pusēm. Jūsu personas dati tiks uzglabāti laikā, kamēr tiek apstrādāts informācijas pieprasījums, un maksimums 3 gadus pēc apstrādes pabeigšanas, izņemot, ja ir juridiski pieļaujams uzglabāt šādus datus ilgāk citu iemeslu dēļ.
 • Darba birža: Darba pieteikumi satur personas datus (piem., CV, kontaktinformācija u.c.). Mēs varam izmantot šādus personas datus Wienerberger Koncerna ietvaros (sk. 4. punktu), lai pieņemtu lēmumu par to, vai pretendentam piedāvāt amatu vai atbildēt uz pieteikuma vēstuli. Izņemot, ja jūs nepārprotami iebilstat, dati tiks saglabāti reģistros maksimums trīs gadus pēc pēdējās saziņas (izņemot, ja ir juridiski pieļaujams uzglabāt šādus datus ilgāk citu iemeslu dēļ), lai varētu izvērtēt kandidatūru vēlāk.
 • Līgumu izpilde un administrēšana: Ienākošo pasūtījumu (it īpaši materiālu pasūtījumu) izpildei mēs izmantojam trešo pušu pakalpojumus, nosūtot šādām trešām pusēm jūsu datus ar vienīgo nolūku izpildīt jūsu pasūtījumu. Saistībā ar šādiem darījumiem ar jums varētu sazināties klientu apmierinātības aptauju ietvaros vai tirgus izpētes nolūkiem. Ja jūs lūgsiet mūs neizmantot savus datus turpmākai saziņai, mēs noteikti ievērosim šo prasību.
 • Tiesību un īpašuma aizsardzība: Ja mums būs iemesls uzskatīt, ka Pipelife Latvia SIA, tās piegādātāju un klientu vai trešo pušu tiesībām un īpašumam ir vai varētu tikt nodarīts kaitējums, mēs varam izmantot un nosūtīt jūsu personas datus, lai aizsargātu šādas tiesības un/vai šādu īpašumu. Turklāt mēs paturam tiesības atklāt jūsu personas datus, ja tas ir pieprasīts normatīvajos aktos vai kompetentas iestādes rīkojumā, lai nodrošinātu pienācīgu mūsu vietnē(-ēs) norādīto procedūru izpildi un aizsargātu iepriekš minētās tiesības.
 • Datu attīrīšana un konsolidēšana: Laiku pa laikam jūsu sniegtie personas dati var tikt salīdzināti vai konsolidēti ar (i) datiem, kas atrodas mūsu esošajos reģistros (tiešsaistes vai bezsaistes), (ii) datiem, kas pārņemti no kāda tiesību priekšteča, vai (iii) datiem no citiem avotiem.

4. Personas datu nosūtīšana un atklāšana

Atkarībā no pieprasītā mijiedarbības veida (piem., atzvanīšana, pasūtījuma izdarīšana, pakalpojumu vai informācijas pieprasījums, u.c.) jūsu dati var tikt nosūtīti trešām pusēm, kas ir iesaistītas pasūtījuma izpildē (piem., sabiedrībām, kas nodarbojas ar pārdošanu pa pastu, bankām u.c.), vai citām Wienerberger Koncerna sabiedrībām. Mums var pieprasīt atklāt personas datus, lai izpildītu juridiskas prasības vai īstenotu tiesības un izpildītu līgumu nosacījumus.

 • Datu nosūtīšana trešām pusēm: Lai izpildītu atsevišķus pasūtījumus un sniegtu pakalpojumus, mēs sadarbojamies ar ārējiem pakalpojumu sniedzējiem (piem., ekspeditoriem). Šādiem pakalpojumu sniedzējiem ir atļauts izmantot vai nosūtīt mūsu savāktos un apstrādātos datus tikai nolūkiem, kas saistīti ar Pipelife Latvia SIA izdarītā pasūtījuma izpildi.
 • Datu izmantošana Koncerna ietvaros: Pipelife Latvia SIA ietilpst Wienerberger Koncernā, kas ir starptautiska uzņēmumu grupa, kurai ir pārrobežu iekšējie darbības procesi, struktūras un tehniskās sistēmas. Mēs varam izmantot personas datus Wienerberger Koncerna ietvaros un, ja nepieciešams, nolūkiem, kas minēti 3. punktā, saskaņā ar Privātuma politikas nosacījumiem nosūtīt tos mūsu vietnēm citās valstīs. Koncerna datu aizsardzības vadlīnijas un procedūras ir izstrādātas tā, lai nodrošinātu vienādi augstu datu aizsardzības līmeni visās valstīs, kurās mēs veicam komercdarbību. Koncerna sabiedrību pilns saraksts ir sniegts https://www.wienerberger.com/contact vai https://www.wienerberger.com/en/about/locations.html.
 • Likumu un tamlīdzīgu prasību izpilde: Personas datus mēs nosūtām, lai (i) īstenotu vai izpildītu likuma vai noteikumu prasības vai valsts iestādes izdotu rīkojumu vai piespiedu pasākumu, (ii) noteiktu un novērstu draudus drošībai, krāpšanu vai citas ļaunprātīgas darbības, (iii) aizsargātu un/vai īstenotu Pipelife Latvia SIA vai trešo pušu tiesības un aizsargātu to īpašumu, un (iv) aizsargātu mūsu darbinieku un trešu pušu tiesības un personīgo drošību.

5. Tiesības saņemt informāciju, atsaukt piekrišanu un dzēst personas datus

Jums ir tiesības pieprasīt no mums rakstisku informāciju par to, kādus jūsu personas datus mēs uzglabājam. Turklāt saistībā ar jūsu personas datu lietošanu jums ir tiesības labot vai dzēst datus un aizliegt vai ierobežot to apstrādi, kā arī tiesības iesniegt sūdzību datu aizsardzības iestādei. Šādus pieprasījumus un jebkurus citus jautājumus, lūdzu, adresējiet 7. punktā minētajai kontaktpersonai.

Ja esat parakstījies uz mūsu Biļetena saņemšanu, tā abonēšanu var atcelt, noklikšķinot uz pogas "Opt Out" vai atcelšanas saites Biļetenā, vai arī izmantojot abonenta atteikuma formu mūsu vietnē. Ja vēlaties atsaukt piekrišanu uzglabāt vai izmantot jūsu datus, jūs, protams, varat arī nosūtīt mums e-pastu uz 7. punktā norādīto e-pasta adresi.

6. Datu drošība

Personas datu konfidencialitātes un integritātes nodrošināšanai Pipelife Latvia SIA izmanto dažādus datu drošības pasākumus. Tomēr, ņemot vērā interneta raksturu, vēlamies vērst uzmanību uz to, ka datu pārraidē internetā (piem., pa e-pastu) var pastāvēt drošības trūkumi un ka nav iespējams pilnībā nodrošināt to, ka datiem nekad nepiekļūs trešās puses.

7. Kontaktinformācija

Jautājumos, kas saistīti ar šo Privātuma politiku vai datu apstrādi, lūdzu sazinieties ar:

Pipelife Latvia SIA
K. Ulmaņa gatve 2,
Rīga, LV-1004, Latvija
Tālr.: +371 67807721
E-pasts: office.latvia@pipelife.com

Lejupielāžu centrs
Vai jūs neatradāt meklēto?

Atrodi tirdzniecības vietas

Sazinies ar Pipelife Latvia komandu

Sūtiet mums savus jautājumus, atsauksmes vai komentārus, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

Atzvans

Atzvans
Sazināsimies ar jums pa telefonu
E-pasts
Sazināsimies ar jums pa e-pastu