Par mums

Piedāvājot plašāko produktu klāstu tirgū, jau vairāk nekā 25 gadus Latvijā pārstāvam starptautisko koncernu „Pipelife International”. Mūsu galvenā darbības nozare ir plastmasas ūdensapgādes, kanalizācijas, drenāžas, kabeļu aizsardzības, gāzes aprīkojuma, rūpniecības un apkures cauruļu un savienojumu tirdzniecība.

Pipelife spēja nodrošināt klientu ar teicamiem produktiem un servisu ir balstīta uz pastāvīgu kvalitātes pilnveidošanu un inovācijām. Sortimentā ietilpst gan polietilēna (PE), gan polipropilēna (PP) un polivinilhlorīda (PVC) izstrādājumi. Pipelife Latvia klienti ir municipālie ūdensapgādes uzņēmumi, specializētas celtniecības kompānijas, lieli infrastruktūras uzņēmumi, kā arī vairumtirgotāji.

Cipari nerunā, neanalizē un nerada uzņēmumus. To dara cilvēki."

Irēna Frīdenšteina-Stibe, Iepirkšanas un Loģistikas Vadītāja, Pipelife Latvia SIA

 

Mēs esam šeit, lai palīdzētu Tev rast risinājumus nākamajiem projektiem

Kopā mēs esam spēcīgāki - bez izņēmuma. Mūsu darbinieki, partneri un klienti ir daļa no Pipelife ģimenes, un kopā mēs varam veidot iekļaujošāku un ilgtspējīgāku nākotni. Mēs piedāvājam daudz vairāk, nekā tikai produktu katalogu. Neatkarīgi no tā, ar kādu Pipelife speciālistu sadarbojaties — projektu vadītāju, inženieri vai konsultantu, — mēs vienmēr esam pieejami, lai sniegtu vislabāko atbalstu jūsu vajadzību īstenošanai un radītu visdzīvotspējīgākos risinājumus jūsu projektiem un uzņēmumam.


Pipelife #ilgtspēja ir atbildīga saimniekošana

Šodien liekam pamatu infrastruktūrai — mūsu kopīgam ceļam uz nākotni. Mēs esam pārliecināti, ka šajā ceļā esam atbildīgi par mūsu pasaules ekonomikas, vides un sociālās sistēmas aizsargāšanu un uzlabošanu gan pašreizējai, gan nākotnes paaudzēm.

Vēlamies piedāvāt drošus un ekoloģiskus risinājumus, kas tiek ražoti ar vismazāko iespējamo ietekmi uz vidi un sabiedrību, vienlaikus saglabājot mūsu cilvēku un kopienu veselību un drošību.

Adult and child hands holding paper cut water drop, World Water Day,  Clean water and sanitation, CSR, save water,  ecology concept

Pipelife: jūsu partneris #nākotnei

Mēs negaidīsim, kamēr iestāsies nākotne. Klimata pārmaiņas, piesārņojums, urbanizācija, strauji mainīgā un uz datiem balstītā sabiedrība, jaunās tehnoloģijas utt. ir vien dažas no mūsdienu aktuālākajām problēmām. Mēs tās uztveram kā aicinājumu ņemt nākotni savās rokās.

Ar novatorisku risinājumu un digitālu jauninājumu palīdzību mēs spējam paredzēt nākotnes vajadzības un nodrošināt vajadzīgo elastību, lai ātri pielāgotos neparedzamajam. Esam apdomājuši vairākus soļus uz priekšu.

Image picture

Pipelife: gatavs #sadarbībai

Mēs visi esam unikāli, un mums visiem ir savas stiprās puses. Apvienojot zināšanas, prasmes, pieredzi un radošumu, varam sasniegt daudz vairāk, nekā strādājot vienatnē.

Mēs visi vēlamies veselīgāku vidi, lielāku komfortu sadzīvē, kā arī nemainīgu labklajību gan pašlaik, gan arī nākotnē. Apvienosim spēkus un kopā attīstīsim mūsu prasmes, pārvēršot ieceres par rezultātiem un mērķus par sasniegumiem!

Pipelife Partnership

Pipelife: jūsu #vietējais partneris

Tā kā mūsu uzņēmums darbojas 25 pasaules valstīs, jums ir piekļuve globālam ekspertu tīklam, kas var palīdzēt realizēt jūsu vietējos projektus. Mūsu uzņēmuma filiāle jūsu valstī nenozīmē vien tirdzniecības pārstāvju pieejamību. Neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas mūsu ekspertu komandas ir gatavas sniegt konsultācijas jūsu projektu īstenošanai, sākot ar ideju un plānu un beidzot ar uzstādīšanu un pēcpārdošanas atbalstu.

Apvienojot mūsu globālās spējas ar vietējām mūsu profesionāļu tīkla zināšanām, nodrošinām projektu atbilstību gan vietējiem, gan starptautiskiem kvalitātes standartiem, kā arī piedāvājam individuālus risinājumus, kas atbilst Latvijas tirgus prasībām. 

Pipelife location map

#karjera Pipelife

Katram no vairāk nekā 3000 darbinieku, kas strādā 25 uzņēmuma birojos, piemīt unikāla prasmju, zināšanu un pieejas darbam kombinācija. Tomēr ir kāds kopējs mērķis, kas mūs visus vieno — aizsargāt un uzlabot dzīves līmeni gan pašreizējai, gan nākotnes paaudzēm.

Mēs ticam, ka uzņēmums ir tik labs, cik labi ir tā darbinieki. Tāpēc mūsu prioritāte ir taisnīgu, drošu un cieņpilnu darba apstākļu nodrošināšana, sniedzot pareizu stimulu izaugsmei un attīstībai. Tieši mūsu darbinieki veido un ceļ mūsu respektablo zīmolu visā pasaulē.

People
Lejupielāžu centrs
Vai jūs neatradāt meklēto?

Atrodi tirdzniecības vietas

Sazinies ar Pipelife Latvia komandu

Sūtiet mums savus jautājumus, atsauksmes vai komentārus, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

Atzvans

Atzvans
Sazināsimies ar jums pa telefonu
E-pasts
Sazināsimies ar jums pa e-pastu