Infrastructure - pipes, chambers and manholes. 3D complete sewage system.

Arējie tīkli

Pazemes infrastruktūra ir kā mūsu pilsētu un ciemu asinsrite. Pa cauruļvadiem plūst ūdens, kanalizācija, lietusūdens, gāze un nafta, pa tām izvada kabeļus — tie ļauj mūsu sistēmām darboties un nodrošina, ka mūsu dzīve ir ērta, tīra un droša.

Līdzīgi kā mūsu ķermenis ir atkarīgs no veselīgiem un efektīvi strādājošiem asinsvadiem, arī mūsu pilsētu labklājība ir atkarīga no efektīviem un uzticamiem infrastruktūras tīkliem. Bet ko gan mūsdienās nozīmē efektivitāte un uzticamība? Mums efektivitāte un uzticamība ietver daudz vairāk par izstrādājumu kvalitāti.

Mēs piedāvājam ne tikai visaugstākās kvalitātes produktus un pakalpojumus, bet arī risinājumus pašreizējiem un nākotnes izaicinājumiem, proti:

  • kā izdarīt vairāk, izmantojot mazāk resursu; 
  • kā padarīt pilsētas noturīgākas pret pārmaiņām un nākotnes problēmām; 
  • kā uzlabot informētību un kontroli; 
  • kā uzlabot ārējo tīklu drošību un kvalitāti.

Pipelife: uzticams partneris ārējo tīklu attīstīšanā

Ārējie tīkli

Produktu sortiments

Uzņēmumā Pipelife mēs izstrādājam uz nākotni vērstus infrastruktūras risinājumus un uzkrājam zināšanas, lai risinātu un mazinātu ar urbanizāciju, klimatu un piesārņojumu saistītās problēmas.

Potable Water

Ārējā ūdensapgāde

Ūdens ir vērtīgākais dabas resurss. Jau daudzus gadus Pipelife piedāvā uzticamas cauruļvadu sistēmas ūdensapagādei. Plašajā produktu klāstā pieejamas PE un PVC spiedvadu caurules, kā arī elektrometināmie un kontaktmetināmie veidgabali kvalitatīvu un ilgmūžīgu sistēmu izbūvei.

Sewage

Ārējā kanalizācija

Efektīva sadzīves notekūdeņu apsaimniekošana ir būtisks ieguldījums apkārtējās vides aizsardzībā. Pipelife ilgstošā pieredze neskaitāmu projektu īstenošanā ir palīdzējusi izstrādāt vienkāršus, ērtus un pilsētbūves standartiem atbilstošus risinājumus pašteces kanalizācijas sistēmām.

Stormwater

Lietus ūdeņu kanalizācija

Mūsdienās visi piedzīvojam neparastos laikapstākļus, ko rada globālās klimata izmaiņas: pārmērīga lietus, ilga sausuma periodi, karstums un pēkšņi plūdi. Pipelife piedāvā plašu produktu klāstu lietus ūdens savākšanai, attīrīšanai, transportēšanai, atkārtotai izmantošanai vai pareizai novadīšanai ārpus objekta.

Gas

Gāze

Gāzes pārvadei ir jābūt drošai un uzticamai. Tieši tāpēc piegādātāja pieredze un zināšanas ir īpaši svarīgas. Pipelife jau daudzus gadu desmitus piedāvā novatoriskas gāzes pārvades līnijas. Mēs piedāvājam unikālus risinājumus gāzes sadalei, noplūžu noteikšanai un tīklu drošībai.

Cable Protection

Kabeļu aizsardzība

Arvien augošajā Pipelife izstrādājumu klāstā kabeļu aizsardzībai inženierkomunikāciju speciālisti atradīs gan konkurētspējīgus standartproduktus, gan inovatīvus īpaša pielietojuma materiālus dzīvojamo māju, komercplatību un industriālo objektu būvniecībai.

Cable Protection

Akas un skatakas

Notekūdeņu kanalizācijā ir jāizprojektē piekļuves vietas punktos, kur mainās plūsmas virziens vai kritums, sākas caurule, savienojas divas vai vairākas caurules, mainās caurules diametrs. Ik pēc noteikta intervāla ir jābūt nodrošinātai piekļuvei cauruļvadam tā pārbaudei un apkopei. Pipelife polipropilēna (PP) plastmasas akas izmanto pazemes kanalizācijas, nokrišņu ūdeņu un drenāžas cauruļvadu kontrolei, apkopei un aizsprostojumu novēršanai.

Ilgtermiņa kvalitāte!

TEPPFA atklājums: vairāk nekā 20 gadu laikā veiktos neatkarīgos pētījumos ir konstatēts, ka plastmasas caurules ir elastīgas, ilgtspējīgas un izturīgas, kā arī ātri un viegli uzstādāmas.

Ārējie tīkli

Risinājumi & pakalpojumi

Pašteces kanalizācijas sistēma

Lietus pārvaldības sistēma

Modulārās skatakas

Sertifikāti un tehniskie dokumenti

Katalogi un brošūras

Kalkulāciju rīki


Sazinies ar mums!

Sūtiet mums savus jautājumus, atsauksmes vai komentārus, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

Atzvans

Atzvans
Sazināsimies ar jums pa telefonu
E-pasts
Sazināsimies ar jums pa e-pastu

Juris Meidrops

Projektu vadītājs

+371 29494166

+371 67807721

Jānis Kļaviņš

Projektu vadītājs

+371 29357745

+371 67807721

Lejupielāžu centrs
Vai jūs neatradāt meklēto?

Atrodi tirdzniecības vietas

Sazinies ar Pipelife Latvia komandu

Sūtiet mums savus jautājumus, atsauksmes vai komentārus, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

Atzvans

Atzvans
Sazināsimies ar jums pa telefonu
E-pasts
Sazināsimies ar jums pa e-pastu