Jumta vakuuma noteksistēma

ATKLĀJ VAIRĀK

Ātra un efektīva lietus ūdens novadīšana no plakaniem jumtiem ar vakuuma noteksistēmu

Efektīva lietus ūdens noteksistēma ir būtiska, lai nodrošinātu ēku ar ieslīpiem jumtiem strukturālo viengabalainību un drošību. No slikti drenētiem jumtiem ūdens mēdz pārplūst vai noplūst, pat izraisot strukturālu sabrukšanu, ja lietus ūdenim ir iespēja uzkrāties.

Pateicoties mūsu visaptverošajam projekta izstrādes pakalpojumam un augstās kvalitātes sifona piltuvju, cauruļu, veidgabalu un piederumu klāstam, varat droši izmantot nozares vadošo jumtu iekšējās notekas sistēmu, kas īpaši pielāgota jūsu vajadzībām.

Ēku ar plakanu jumtu izometriska ilustrācija, kurā izcelta māju iekšējā lietus noteku sistēma | Pipelife

Jumta piltuves

Pipelife sifona izvadi jau rūpnīcā tiek piemetināti pie savienojošajām izvada caurulēm, lai atvieglotu uzstādīšanu, ietaupītu metināšanai nepieciešamo laiku un nodrošinātu savienojumu hermētiskumu.

Turklāt nenosegtie gaisa deflektori ir veidoti no autobūves nozarē izmantotas ASA termoplastmasas, kas nodrošina izcilu ilgmūžību un noturību pret UV starojumu, berzi un triecieniem.

PE cauruļu sistēmas

Mūsu iekšējo noteku sistēmā ar sifona principu tiek izmantotas augsta blīvuma polietilēna caurules, kas izgatavotas no visaugstākās kvalitātes izejvielām, lai garantētu ilgstošu jūsu sistēmas veiktspēju.

Sifona principa sistēmām ir ne tikai vajadzīgs mazāk cauruļu, bet tās ir arī mazākas diametrā nekā caurules, ko izmanto tradicionālajās pašteces sistēmās. Rezultātā kopumā ir nepieciešams mazāk materiālu, kas samazina jūsu projekta izmaksas.

Veidgabali

Mūsu daudzpusīgos veidgabalus ir viegli uzstādīt, un tie palīdz pielāgot vakuuma sistēmas jūsu projekta prasībām.

Veidgabaliem var veikt kontaktmetināšanu vai elektrometināšanu, lai nodrošinātu augstu stiepes izturību un uzticamus savienojumus, no kuriem nenotiek noplūdes.

Piederumi

Mūsu visaptverošais savienotājelementu un stiprinājumu klāsts, kas satur spailes, kronšteinus, montāžas sliedes un vītņu stieņus ļauj droši un uzticami izbūvēt cauruļu sistēmas.

Visi mūsu iekšējās notekas sistēmas piederumi ir izstrādāti, lai tie būtu izturīgi un viegli uzstādāmi, un lai tiem būtu vajadzīga vien minimāla apkope. Mūsu komanda ar prieku konsultēs par jūsu vajadzībām vispiemērotākajiem stiprinājumiem un savienotājelementiem.

Ietaupiet līdz pat 55 % no materiālu izmaksām

Izmantojiet progresīvās vakuumsistēmas priekšrocības

Sagatavojiet savu plakano jumtu spēcīgām lietusgāzēm, izveidojot efektīvu iekšējo noteksistēmu, kas īpaši pielāgota jūsu vajadzībām. Atklājiet mūsu vakuuma iekšejās noteku sistēmas ar sifonu pricipu priekšrocības un atrodiet ideālu risinājumu savai ēkai.

Efektīvāka ūdens novadīšana

Pipelife vakuuma iekšējās notekas sistēmas novada ūdeni ar ātrumu 20 l/s (DN75 izvads, 55 mm ūdens stabs). Tas pārsniedz standarta vakkuma noteksistēmu izvades ātrumu par 60 % un ir vairāk nekā divas reizes ātrāk kā standarta pašteces sistēmās.

Efektīva resursu izmantošana

Pipelife piltuves ar sifona principu samazina izmaksas un ietaupa vietu, jo tiek izbūvēts mazāk izvadu, stāvvadu un pazemes tīkla savienojumu. Lai vēl efektīvāk izmantotu pieejamo vietu, tiek uzstādītas horizontālas savienojuma caurules ar salīdzinoši mazāku diametru.

Minimāla tehniskā apkope

Kad pa caurulēm plūst ūdens, liela ātruma plūsma un vakuums iztīra to iekšpusi. Lai ātri iztīrītu lapas un gružus, gaisa deflektorus var viegli noņemt.

Pret noplūdēm droši savienojumi

Mūsu ar kontaktmetināšanas vai elektrometināšanas metodi savienotās caurules nodrošina lielu stiepes izturību un ļauj veidot pret noplūdēm drošus savienojumus.

Ilgmūžīga noturība

Nenosegtie gaisa deflektori ir veidoti no autobūves nozarē izmantotas ASA termoplastmasas, kas nodrošina izcilu noturību pret UV starojumu, berzi un triecieniem.

Optimāla uzstādīšana

Mūsu sifona jumta izvadi tiek piegādāti piemetināti pie saistītajām gala caurulēm, lai racionalizētu uzstādīšanas procesu un varētu veidot pret noplūdēm noturīgus savienojumus.

Sistēmas rasējuma izstrāde un vizualizācijas iespējas

Izmantojiet mūsu projektēšanas pakalpojumu 

Pamatojoties uz jūsu projekta prasībām, mēs varam piedāvāt pilnīgas sistēmas izstrādes pakalpojumu, lai pielāgotu jūsu vakuuma noteksistēmas risinājumu optimālas veiktspējas nodrošināšanai.

BIM izmantošana

Ja paši vēlaties izstrādāt sistēmas konstrukciju, vienkārši lejupielādējiet mūsu vakkuma jumta noteksistēmas bibliotēku un izmantojiet BIM sava projekta optimizēšanai.

Biežāk uzdotie jautājumi

Jumta noteksistēma ar sifona principu ir efektīva lietus ūdens novadīšanas sistēma, kur ar vakuuma palīdzību ūdens ātri tiek nosūkts no jumta. Tā paredzēta plakaniem jumtiem un jumtiem ar mazu slīpumu. Nepieļaujot gaisa nonākšanu cauruļvadu sistēmā un izmantojot negatīvo spiedienu, sifona sistēmas var novadīt lietus ūdeni vairāk nekā divas reizes ātrāk kā tradicionālās pašteces sistēmas.

Uz plakaniem jumtiem un jumtiem ar nelielu slīpumu var uzkrāties pārmērīgs lietus ūdens daudzums, un tiem ir nepieciešama ātra un efektīva ūdens novadīšana, lai izvairītos no strukturālās viengabalainības apdraudēšanas. Attiecīgi jumta noteksistēmas ar sifona principu ir viena no vispieejamākajām iespējām plakaniem jumtiem, kas aizvada lietusūdeni vairāk nekā divas reizes ātrāk kā tradicionālās pašteces sistēmas.

Jumta noteksistēmas ar sifona principu aizvada lietusūdeni no plakaniem jumtiem vairāk nekā divas reizes ātrāk kā pašteces sistēmas. Pašteces sistēmās ūdens sajaucas ar gaisu un nonāk drenāžas caurulēs. Savukārt, sifona principa sistēmas caurulēs nonāk tikai ūdens, lai izvairītos no virpuļu veidošanās. Lietus ūdens piepilda visu caurules iekšējo profilu, nodrošinot efektīvāku aizvadīšanu ar lielāku plūsmas ātrumu. Tas ļauj samazināt nepieciešamo cauruļu skaitu un diametru, vienlaikus novēršot vajadzību uzstādīt slīpas caurules un tā ietaupot laiku, samazinot nepieciešamo materiālu daudzumu un dodot lielāku konstrukcijas izstrādes brīvību.

Pipelife jumta vakuuma noteksistēmas var uzstādīt uz jebkura plakana jumta vai jumta, kura slīpums nav lielāks par 3 %. Tās ir piemērotas dažādiem jumtu veidiem, ieskaitot neapsildāmos, izolētos, apvērstos un zaļos jumtus, kā arī ir ideāli piemērotas rūpnīcām, noliktavām, iepirkšanās centriem, lidostu termināļiem, konferenču centriem, daudzdzīvokļu mājām, biroja ēkām un viesnīcām.

Jumta vakuuma noteksistēmas saglabā jūsu jumta strukturālo viengabalainību, ātri aizvadot lietus ūdeni. Ja liels lietus ūdens daudzums netiek efektīvi aizvadīts, uz jūsu jumta var rasties pārplūde vai noplūdes un tas var ieliekties, kā arī var sākt augt baktērijas un sēnītes. Mēs arī piedāvājam paralēli uzstādāmas noteku sistēmas, kas sniedz papildu drošību un ir izstrādātas, lai tiktu galā ar ūdeni, kas uzkrājas retu, bet ļoti spēcīgu vētru laikā.

Pipelife jumta noteksistēmās ar sifona principu izmanto negatīvu spiedienu, lai aizvadītu lietus ūdeni vairāk nekā divas reizes ātrāk kā tradicionālās pašteces sistēmās. Pašteces sistēmu stāvvados var iekļūt gan ūdens, gan gaiss, bet sifona principa sistēmās ieplūst tikai ūdens. Ūdens plūsmas laikā sifona mehānisms rada slēgtu ūdens stabu, kas nodrošina daudz lielāku plūsmas ātrumu pa mazāka diametra caurulēm. Spēcīgu nokrišņu laikā sifona piltuves novada lietus ūdeni ar plūsmas ātrumu līdz 20 l/s*.

*DN75 izvads, 55 mm ūdens stabs

Sifona sistēmas ir saderīgas ar dažādiem jumtu veidiem, tostarp neapsildāmajiem, izolētajiem, apgrieztajiem un zaļajiem jumtiem.

Pipelife jumta vakuuma noteksistēmas tiek izgatavotas no augstas kvalitātes izejmateriāliem, kuru paredzētais lietošanas laiks ir vismaz 50 gadi, veicot vien minimālu apkopi. Autobūves nozares standartam atbilstošā ASA termoplastmasa nodrošina izcilu atklāto gaisa deflektoru noturību pret UV starojumu, berzi un triecieniem, bet elektrometināmie vai kontaktmetināmie veidgabali - lielu stiepes izturību un iespēju izveidot pret noplūdēm noturīgus savienojumus.

Pipelife jumta vakuuma iekšējo noteku sistēmu cena ir konkurētspējīga. Šīs sistēmas ir visaptverošs risinājums, kas tiek pielāgots konkrētās ēkas vajadzībām, un arī cena attiecīgi mainās. Detalizētu piedāvājumu varat noskaidrot sazinoties ar mums.

Mūsu jumta iekšejās noteku sistēmas var iegādāties pie mums vai pie kāda no Pipelife sadarbības partneriem. Mūsu speciālisti ar prieku palīdzēs visos ar iegādi saistītajos jautājumos. Pipelife Latvia atbildīgo kontaktpersonu meklējiet lapas apakšā vai noklikšķiniet šeit.

Pipelife noteksistēmas ar sifonu principu var izmantot uz visiem plakanajiem jumtiem vai jumtiem, kuru slīpums nepārsniedz 3 %, tostarp neapsildāmajiem, izolētajiem, apvērstajiem un zaļajiem jumtiem. Tomēr optimāls sistēmas izkārtojums ir atkarīgs no projekta, un tāpēc mēs iesakām izmantot mūsu visaptverošo konstrukcijas izstrādes pakalpojumu. Mēs izveidojam pilnīgu jūsu sistēmas plānu, pielāgojot katra elementa atrašanās vietu un uzstādīšanas veidu, lai nodrošinātu optimālu efektivitāti un funkcionalitāti.

Vakuuma noteksistēmas lejupielādes


Iekšējie tīkli

Sazinies ar mums!

Sūtiet mums savus jautājumus, atsauksmes vai komentārus, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

Atzvans

Atzvans
Sazināsimies ar jums pa telefonu
E-pasts
Sazināsimies ar jums pa e-pastu

Arnis Mažulis

Iekšējo tīklu produktu attīstības vadītājs

+371 25720747

Māris Rullis

Vairumtirdzniecības vadītājs

+371 29494902

+371 67807725

Saistītie produkti

kaapelinsuojaus_1.jpg

Drenāžas cauruļu sistēmas

Warsaw Bypass S2 Road Drainage

Drenāžas sistēmas ceļu būvei

SONY DSC

Lietus ūdens infiltrācijas sistēmas

In Folie eingeschweißte Versickerungsboxen in Baugrube verlegt.

Lietus ūdens uzglabāšanas sistēmas

Lejupielāžu centrs
Vai jūs neatradāt meklēto?

Atrodi tirdzniecības vietas

Sazinies ar Pipelife Latvia komandu

Sūtiet mums savus jautājumus, atsauksmes vai komentārus, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

Atzvans

Atzvans
Sazināsimies ar jums pa telefonu
E-pasts
Sazināsimies ar jums pa e-pastu