Master3Plus skaņu absorbējošā kanalizācijas sistēma

skatīties video

AUGSTĀKĀS KLASES KANALIZĀCIJAS CAURUĻVADU SISTĒMAS KLUSĀKAI DZĪVOJAMAJAI VIDEI

Master3Plus cauruļvadu sistēmas efektīvi slāpē kanalizācijas un notekūdeņu trokšņus, nodrošinot ēkām klusu ūdens izvadi un tādējādi uzlabojot īpašumu vērtību. Šis mūsdienīgais risinājums samazina gaisa un konstrukciju pārvadīto skaņu, izmantojot plašu skaņu slāpējošu cauruļu, veidgabalu un piederumu klāstu.  

Neatkarīgais institūts “Fraunhofer Institute” Vācijā ir sertificējis Master3Plus kā vienu no klusākajām sistēmām Eiropā. Mūsu skaņas izolācijas risinājums, kas ir labākais tirgū, nodrošina kanalizācijas un notekūdeņu sistēmu troksni zem 10 decibeliem, tādējādi uzlabojot ēkas skaņas parametrus un dzīves līmeni. Visi Master3Plus sistēmas komponenti atbilst stingrākajiem kvalitātes standartiem, un tiem ir konkurētspējīgi ekoloģiskie rādītāji.

Ātra uzstādīšana

50+ gadu ilgs darbmūžs

Konkurētspējīgi ekoloģiskie rādītāji

Sazinies ar mums

*  Obligāti aizpildāmie lauki

Jūsu dati tiks uzskatīti par konfidenciāliem. Jūs jebkurā brīdī varat atsaukt savu piekrišanu, nosūtot e-pasta vēstuli uz adresi marketings@pipelife.com. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes likumību, kas pamatojas uz piekrišanu pirms atsaukuma. Detalizēta informācija par datu uzglabāšanu, apstrādi un dzēšanu, kā arī par jūsu tiesībām attiecībā uz jūsu personas datu lietošanu, ir sniegta mūsu Privātuma politikā.


Noderīgi materiāli

Master3Plus brošūra

Dizains un specifikācijas

Skaņu slāpējošās skavas

Lejupielāžu centrs
Vai jūs neatradāt meklēto?

Atrodi tirdzniecības vietas

Sazinies ar Pipelife Latvia komandu

Sūtiet mums savus jautājumus, atsauksmes vai komentārus, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

Atzvans

Atzvans
Sazināsimies ar jums pa telefonu
E-pasts
Sazināsimies ar jums pa e-pastu