Richard Rood HR2 Pipelife stations hotel Venlo

Kanalizācijas sistēma
tik klusa kā čuksti

SAZINIES AR MUMS

Tirgū vadošās skaņu absorbējošās kanalizācijas cauruļvadu sistēmas

Cauruļu sistēmas Master3Plus efektīvi novērš kanalizācijas un notekūdeņu radītos trokšņus un nodrošina ēkās gandrīz nedzirdamu ūdens novadīšanas sistēmu, tādējādi paaugstinot īpašuma vērtību. Šis modernais kanalizācijas un notekūdeņu risinājums samazina gaisa un konstrukciju pārvadīto skaņu, izmantojot skaņu slāpējošu cauruļu, veidgabalu un piederumu plašo klāstu.

Institūts “Fraunhofer Institute” Vācijā ir sertificējis Master3Plus kā vienu no klusākajām sistēmām Eiropā. Mūsu risinājums, kas ir labākais tirgū, samazina trokšņu līmeni kanalizācijas un notekūdeņu sistēmā mazāk par 10 decibeliem, tādējādi uzlabojot jūsu ēkas skaņas parametrus un dzīves līmeni.

Pielietojums:

  • dzīvojamo māju un rūpnieciskās kanalizācijas un notekūdeņu sistēmas;
  • pazemes ēku kanālos, kas savienoti ar ceļu kanalizācijas sistēmu (≥ 75 DN/OD);
  • ventilācijas sistēmas;
  • centrālās ventilācijas nosūces sistēmas;
  • citās jomās, saskaņā ar standarta EN 1451-1 prasībām.

 

 

Overview of Master3Plus products standing together

Sazinies ar mums

*  Obligāti aizpildāmie lauki

Jūsu dati tiks uzskatīti par konfidenciāliem. Jūs jebkurā brīdī varat atsaukt savu piekrišanu, nosūtot e-pasta vēstuli uz adresi marketings@pipelife.com. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes likumību, kas pamatojas uz piekrišanu pirms atsaukuma. Detalizēta informācija par datu uzglabāšanu, apstrādi un dzēšanu, kā arī par jūsu tiesībām attiecībā uz jūsu personas datu lietošanu, ir sniegta mūsu Privātuma politikā.

Caurules

Optimāls hidrauliskais sniegums, pateicoties gludam iekšējam slānim, kas samazina vibrācijas un troksni. Stingrs vidējais slānis nodrošina caurules izturību, un triecienizturīgais ārējais slānis gādā par to, ka ar caurulēm var droši strādāt uzstādīšanas vietā – arī tad, ja ārā ir sals.

Master3Plus daudzslāņu caurules pārdomātā uzbūve gādā par izcilu skaņas izolāciju, un augstvērtīgie izejmateriāli nodrošina ilgu kalpošanas laiku ar minimālām apkopes prasībām.

Black Maste3Plus Acoustic Soil & Waste Pipe System Fittings Swept

Veidgabali

Mūsu vairāk nekā 200 dažādie veidgabali ļauj vienkārši un efektīvi īstenot praktiski jebkāda veida konfigurācijas. Master3Plus veidgabali ir pieejami gan uzmavas-caurules gala un visu uzmavu, tādējādi nodrošinot ātru un drošu montāžu ar izcilu hermētiskumu.

Piederumi

Master3Plus piederumi, kā, piemēram, skaņu slāpējošā skava, ir īpaši izstrādāta vibrāciju un skaņu slāpēšanai caur sienām un griestiem.

Laba caurules izolācija samazina trokšņa pārnesi telpā, bet skaņu slāpējošie savienojumi ēkā ir nepieciešami, lai apturētu struktūrtrokšņa radītās skaņas izplatīšanos, kad mehānisko svārstību rezultātā izraisītais troksnis tiek pārnests caur konstrukcijām uz blakus esošajām telpām.

Kanalizācija klusāka par 10 decibeliem

izjūtiet Atšķirību

Master3Plus ir īpaši izstrādāta, lai apmierinātu visas mūsdienu būvniecības un mājokļu kvalitātes prasības attiecībā uz kvalitāti, skaņas izolāciju, uzstādīšanas vieglumu un darbmūža ilgumu. Trīs funkcionāli cauruļu slāņi, augstākās kvalitātes materiāls un pārdomāta izstrādājuma konstrukcija nodrošina jūtamus ieguvumus projektētājiem, uzstādītājiem, investoriem, kā arī iemītniekiem.

Labākā pieejamā skaņas absorbēšana

Izcila skaņas un vibrācijas izolācija, pateicoties kvalitatīviem izejmateriāliem un skaņu slāpējošai konstrukcijai visā sistēmā.

Augsta stingrība un izturība

Master3Plus caurulēm un veidgabaliem ir liela triecienizturība, pateicoties augstākās kvalitātes izejmateriāliem, un ar tiem droši var strādāt objektā pat salā.

Visaptverošs izstrādājumu klāsts

Mūsu daudzveidīgie veidgabali un piederumi sniedz iespēju izstrādāt visdažādākās konstrukcijas un ļauj izveidot praktiski jebkāda veida konfigurācijas.

Ilgmūžība

Kvalitatīvie izejmateriāli un veidgabalu uzticamais hermētiskums nodrošina vairāk nekā 50 gadu kalpošanas laiku ar minimālu uzturēšanas darbu apjomu.

Vienkārša uzstādīšana

Īpaši izstrādātais blīvgumijas profils būtiski atvieglo montāžu, un veidgabalu parasto uzmavu vai dubultuzmavu konstrukcijas ļauj uzstādīšanu veikt ātri un efektīvi. Ievietošanas dziļuma atzīmes un leņķa marķējumi palīdz pareizi savietot sistēmas elementus. 

Plūsmai pielāgota konstrukcija

Gludais caurules iekšējais slānis un hidrauliski optimizētie veidgabali ir izstrādāti, lai veicinātu ūdens plūsmu un samazinātu vibrācijas.

Izmantojiet mūsu digitālās BIM bibliotēkas

BIM SASTOPAS AR MASTER3PLUS

Iepazīstiet būves informācijas modelēšanas (Building Information Modeling — BIM) sistēmas priekšrocības, lietojot mūsu visaptverošos digitālos risinājumus. Vienkārši lejupielādējiet Master3Plus produktu bibliotēku un izmantojiet BIM, lai optimizētu savu projektu, iegūtu precīzus izmērus un izmaksu aprēķinus, kā arī tūlītējai kļūdu atklāšanai.

Biežāk uzdotie jautājumi

Skaņu absorbējošās kanalizācijas cauruļvadu sistēmas samazina troksni, ko izraisa notekūdens plūsma no vannas istabām, tualetēm un citām telpām. Tualetes skalošanas vai vannas iztukšošanas troksnis var būt skaļš un traucējošs. Skaņu slāpējošās kanalizācijas cauruļvadu sistēmas risina šo problēmu, nodrošinot gaisa un konstrukciju pārvadītās skaņas izolāciju un slāpēšanu.

Master3Plus novērš kanalizācijas un notekūdeņu radīto troksni divējādi: novēršot gaisa un konstrukciju pārvadīto skaņu.

Gaisa pārvadītā skaņa tiek izolēta, izmantojot īpaši veidotas cauruļu sieniņas. Daudzslāņu caurules struktūra un kvalitatīvie izejmateriāli būtiski samazina troksni, kas var būt dzirdams.

Konstrukcijas pārvadīto skaņu jeb struktūrtroksni* izraisa vibrācijas, kas izplatās pa caurulēm un konstrukcijām, kurās tās atrodas. Šim nolūkam ir nepieciešamas skaņu slāpējošas skavas un savienošanas vietas, kas izstrādātas, lai mazinātu vibrāciju.

*Struktūrtroksnis – mehāniskās svārstības, kas izplatās ēkas konstrukcijās un izraisa skaņu gaisā.

Institūts “Fraunhofer Institute” Vācijā ir konstatējis, ka Master3Plus ir viena no klusākajām kanalizācijas un notekūdeņu sistēmām Eiropā. Tā pārsniedz VDI 4100 noteiktās prasības, ierobežojot kanalizācijas un notekūdeņu radīto troksni zem 10 decibeliem. Tādējādi lietotāji blakus esošā telpā uztvers ūdens plūsmu ar apjomu četri litri sekundē (piem., noskalojot tualeti) kā ļoti klusu troksni, piemēram, cilvēka elpošanu.

Master3Plus uzstādīšanas process ir drošs un vienkāršs. Ievietošanas dziļuma marķējumi un leņķa marķējumi palīdz saprast, vai veidgabali ir orientēti pareizi un vai savienojumi ir droši. Īpaši izstrādātie blīvgumijas profili ļauj montāžu veikt ātri un ar salīdzinoši mazām pūlēm. Izturīgā konstrukcija nodrošina lielu triecienizturību, un objektā var strādāt bez liekām rūpēm. Master3Plus blīvgumijas gredzens ir izstrādāts tā, lai to varētu izņemt un atkal ievietot jebkādā virzienā: abi virzieni ir pareizi un nodrošina hermētiskumu.

Izvēloties skaņu absorbējošo kanalizācijas cauruļvadu sistēmu, noteikti ieteicams ņemt vērā visas cauruļu sistēmas skaņu absorbējošās īpašības, tās hidraulisko konstrukciju, kā arī skaņas barjeras.  

Skaņa rodas no vibrācijām, kas pārvietojas pa gaisu vai pa materiāliem. Ēku akustikā to dēvē par gaisa un konstrukciju pārvadītu skaņu. Lai gan laba cauruļu izolācija līdz minimumam samazina trokšņa pārnesi telpā, konstrukciju pārvadītu skaņu ir grūtāk slāpēt, jo tā tiek pārnesta pa sienām un ēku konstrukcijām uz blakus esošām telpām.  

Master3plus veiksmīgi slāpē gaisa un konstrukciju pārvadīto skaņu, un šīs sistēma ir viena no klusākajām kanalizācijas un notekūdeņu cauruļu sistēmām Eiropas tirgū.

Master3Plus ir pieejama visā Eiropā par konkurētspējīgām cenām. Tas ir visaptverošs risinājums, kas tiek pielāgots konkrētās ēkas vajadzībām un prasībām. Detalizētu piedāvājumu varat noskaidrot sazinoties ar mums.

Master3Plus kanalizācijas caurules un veidgabalus var iegādāties pie mums vai pie kāda no Pipelife sadarbības partneriem. Mūsu speciālisti ar prieku palīdzēs visos ar iegādi saistītajos jautājumos. Pipelife Latvia atbildīgo kontaktpersonu meklējiet lapas apakšā vai noklikšķiniet šeit.  

Visas Master3Plus kanalizācijas un notekūdeņu cauruļvadu sistēmas ir izgatavotas no kvalitatīviem izejmateriāliem, to izgatavošanā izmantotas modernākās tehnoloģijas, tādējādi nodrošinot vismaz 50 gadu kalpošanas laiku ar minimālu apkopes darbu apjomu.

Master3Plus kanalizācijas un notekūdeņu sistēmas var uzstādīt visās mājsaimniecībās, ražošanas un komerciālajās ēkās. Ēku un notekūdeņu pielietojumos ar diametru vismaz 75 DN/OD izstrādājums ir apstiprināts arī izmantošanai pazemes ēku kanālos, kas savienoti ar ielu kanalizācijas sistēmām. Turklāt Master3Plus ir piemērots arī ventilācijas sistēmām, centrālajām ventilācijas nosūces sistēmām un citiem pielietojumiem atbilstoši EN 1451-1.

Master3Plus izstrādājumiem ir augsta triecienizturība, ķīmiskā un uguns izturība: 

  • Master3Plus izstrādājumiem ir uzlabota triecienizturība, pateicoties kvalitatīviem izejmateriāliem un izturīgai daudzslāņu struktūrai. Sistēmu var ērti uzstādīt arī sala apstākļos, un tā ir pārbaudīta -10 °C temperatūrā saskaņā ar EN 1451 standartiem;
  • sistēma spēj izturēt maksimālo īslaicīgo temperatūras slodzi 95 °C un ilgstošu slodzi 60 °C temperatūrā;
  • Master3Plus spēj izturēt spēcīgus skābes un sārmu šķīdumus diapazonā no pH 2 līdz pH 12;
  • saskaņā ar DIN 4102 prasībām Master3Plus izstrādājumiem ir klasifikācija B2: “normāla uzliesmojamība”, un tie ir pārbaudīti attiecībā uz reakciju uz uguni, dūmu veidošanos un uzliesmojošiem pilieniem saskaņā ar EN 13501. 

 

 

Radiet ilgtspējīgu pievienoto vērtību

Master3Plus lejupielādes


Iekšējie tīkli

Sazinies ar mums!

Sūtiet mums savus jautājumus, atsauksmes vai komentārus, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

Atzvans

Atzvans
Sazināsimies ar jums pa telefonu
E-pasts
Sazināsimies ar jums pa e-pastu

Arnis Mažulis

Iekšējo tīklu produktu attīstības vadītājs

+371 25720747

Māris Rullis

Vairumtirdzniecības vadītājs

+371 29494902

+371 67807725

Saistītie produkti

Abzweiger_alle_0066.jpg

Klasiskās kanalizācijas sistēmas

Visas ēku cauruļvadu sistēmas izgatavotas no polipropilēna (PPHT), tāpēc ir īpaši izturīgas pret triecieniem, temperatūras izmaiņām un daudzām ķīmiskām vielām.

W - Smart_line_silber_0036.jpg

INOVATĪVA DIZAINA KANALIZĀCIJAS CAURUĻVADU SISTĒMA - SMARTLINE

Smartline ir ēku kanalizācijas cauruļu sistēma, kurā dizains, kvalitāte un uzstādīšanas vienkāršība ir vissvarīgākā.

WC Gestell der FLUSH & FLOW Reihe

Noskalošanas tvertnes sistēma - Flush&Flow

Mūsu sistēma, kas tiek  neredzami iebūvēta vannas istabas sienas konstrukcijā un kurai ir pieejamas dažādas ūdens skalošanas tvertnes, ir estētiski saderīga ar izvēlēto vannas istabas dizainu un ir risinājums, kas izcili atbilst jūsu vajadzībām.

Lejupielāžu centrs
Vai jūs neatradāt meklēto?

Atrodi tirdzniecības vietas

Sazinies ar Pipelife Latvia komandu

Sūtiet mums savus jautājumus, atsauksmes vai komentārus, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

Atzvans

Atzvans
Sazināsimies ar jums pa telefonu
E-pasts
Sazināsimies ar jums pa e-pastu