Tualetes tvertnes un rāmji

FUNKCIONALITĀTE UN PIEVILCĪGS DIZAINS 

Nevainojama tehniskā funkcionalitāte un viegla uzstādīšana ir būtiski faktori, taču klienti un jo īpaši mājokļu īpašnieki lielu uzmanību pievērš saskaņotam vannasistabas dizainam. Tieši tādēļ Pipelife Flush & Flow tualetes tvertnes un rāmji, kas uzstādāmi pie sienām vai ģipškartona, nodrošina gan funkcionalitāti, gan lieliskas dizaina iespējas. Sistēmai pieejamais plašais noskalošanas plākšņu klāsts ļauj parūpēties par visām klientu vajadzībām un vēlmēm. 

Flush & Flow tvertnes uzticami kalpos vairākas dekādes. Turklāt mēs arī piedāvājam rezerves daļu pieejamības garantiju 25 gadu garumā. Lai veicinātu ūdens taupīšanu, mūsu cisternām ir pieejama dubultā skalošana — diapazonā no 2 līdz 6 litriem.

Ļoti vienkārša un ātra uzstādīšana

Ievērojami ietaupiet savu laiku, izmantojot vienkāršās un ātrās uzstādīšanas iespējas: Flush & Flow sistēmu uzstādīšanai ir nepieciešama tikai viena izmēra uzgriežņu atslēga, jo visām sistēmām tiek izmantots viens bultskrūvju izmērs. Turklāt visi stiprināmie komponenti pamanāmības nolūkos ir pieejami sarkanā krāsā.

APŅEMŠANĀS NODROŠINĀT VISLABĀKO KVALITĀTI

Ieprieciniet savus klientus, izvēloties uzticamus un augstas kvalitātes izstrādājumus. Flush & Flow sistēmas ne tikai kalpo gadiem ilgi — jūs un jūsu klienti varat paļauties uz apkopes iespējām visa darbmūža garumā, ko nodrošina 25 gadu rezerves daļu pieejamības garantija.

CERTIFIED stamp. Wooden round rubber stamper and stamp with text certified isolated on white background. 3d illustration

Viens video ir 1000 attēlu vērts

Noskatieties mūsu uzstādīšanas video, ko nodrošinām dažādiem izstrādājumiem un dažādām savienojumu izveides metodēm. Skatiet arī saturu mūsu Youtube kanālā!

Tehniskā informācija

FLUSH & FLOW noskalošanas tvertnes tualetei

Lietošanas sfēra Tualetes podu montāža uz grīdas un pie sienas gan sausās būves, gan masīvās būves objektos.
Sastāvdaļas

Sausā būve: tualetes elements ar slēptā veidā uzstādītu skalošanas kasti, ar pogu no priekšpuses, ar pašnesošo rāmi montāžai daļējā augstumā vai telpas augstumā pie sienas

Masīvā būve: tualetes sienas elements iemūrēšanai vai izvietošanai zem apdares, ar slēptā veidā uzstādītu skalošanas kasti, ar skalošanas pogu no priekšpuses

Krāsa balta
Montāžas dziļums 125 mm
Pieejamie piederumi Izplūdes vārsts, uzpildes vārsts, izplūdes vārsta blīvējums, skaņas izolācija uz grīdas montējamam tualetes podam

Šablons pareizai skalošanas pogas montāžai

Katras FLUSH & FLOW sērijas skalošanas pogai komplektā līdzi pievienots šablons, ar kura palīdzību skalošanas mehānismu var iestatīt tā, lai tas darbojas perfekti.

Uzspraužams montāžas rāmis

Pateicoties praktiskajam uzspraužamajam montāžas rāmim, tas ir viegli piemontējams pie skalošanas kastes: šādu iespēju rada inovatīvā „klik“ sistēma. Rāmi var izmantot arī iebūvēšanai ģipškartona plāksnēs.

Iekšējie tīkli

Sazinies ar mums!

Sūtiet mums savus jautājumus, atsauksmes vai komentārus, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

Atzvans

Atzvans
Sazināsimies ar jums pa telefonu
E-pasts
Sazināsimies ar jums pa e-pastu

Arnis Mažulis

Iekšējo tīklu produktu attīstības vadītājs

+371 25720747

Māris Rullis

Vairumtirdzniecības vadītājs

+371 29494902

+371 67807725

Dalies:

Lejupielāžu centrs
Vai jūs neatradāt meklēto?

Atrodi tirdzniecības vietas

Sazinies ar Pipelife Latvia komandu

Sūtiet mums savus jautājumus, atsauksmes vai komentārus, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

Atzvans

Atzvans
Sazināsimies ar jums pa telefonu
E-pasts
Sazināsimies ar jums pa e-pastu