Dalies:

Automated 3D Printer for Inspection Chamber and Manhole Production  | Pipelife

Automatizēta 3D drukāšana: jaunums celtniecības nozarē un uzlabota drošība

07. janvāris 2022

2022. gada 7. janvāris | 2 min lasīšanai

Pēdējo gadu laikā uzņēmums Pipelife ir ievērojami uzlabojis lietus ūdens un notekūdeņu infrastruktūru, nodrošinot augstas precizitātes ražošanu. Pasaules mēroga celmlauzis Pipelife ir pirmais uzņēmums, kas izmanto automatizētas 3D drukāšanas un programmatūras risinājumus individuāli pielāgotu kanalizācijas aku un skataku tekņu izstrādē. Pēc plašiem izstrādes darbiem kopš pirmā printera ieviešanas pirms pusotra gada Pipelife gatavojas izvērst 3D drukāšanu visa uzņēmuma ietvaros. Tas ievērojami uzlabos polipropilēna (PP) tekņu ražošanas efektivitāti un precizitāti, nodrošinot klientiem lielāku pieejamību un labāku produkcijas kvalitāti.

UZLABOTA PIEEJAMĪBA, KVALITĀTE UN DROŠĪBA

Izmantojot pilnībā automatizēto 3D drukāšanas tehnoloģiju kanalizācijas aku un skataku tekņu ražošanā, Pipelife var ievērojami palielināt savas produkcijas pieejamību klientiem. Jaunais 3D printeru risinājums ļauj secīgi ražot teknes bez cilvēku iesaistīšanas. Izmantojot 3D tehnoloģiju, mēs varam vienlaikus ražot vairākas teknes. Lielāks ražošanas ātrums un iespēja darbināt printerus visu diennakti ļauj īsākā laikā apstrādāt lielāku skaitu pasūtījumu. Šādi mēs labāk apkalpojam savus klientus. 

Turklāt 3D printeri ļauj nodrošināt optimizētus hidrauliskos parametrus, kas individuāli pielāgoti katra projekta vajadzībām. Kopā ar Pipelife partneri — programmatūras ražotāju izstrādātā programmatūra spēj aprēķināt un izveidot tekņu profilu 20 minūšu laikā. Uzlabotie hidrauliskie parametri ļauj ievērojami samazināt lietus ūdens un notekūdeņu sastāvēšanās un aizsprostojumu risku. Šādi samazinās arī negaidītu papildu izmaksu risks.

Automated 3D Printer for Inspection Chamber and Manhole Production  | Pipelife
Automated 3D Printer for Inspection Chamber and Manhole Production  | Pipelife

Papildus klientiem sniegtajām priekšrocībām, drošība ir būtisks iemesls manuālās ražošanas aizstāšanai ar 3D drukāšanu. Kanalizācijas akām un skatakām bieži ir nepieciešami nestandarta savienojumi. “Parasti nestandarta savienojumi ir jāgriež manuāli, kas veicina negadījumu risku,” skaidro Pipelife pētniecības un izstrādes daļas projektu vadītājs Tons Šoenmakers (Ton Schoenmaker). “Savukārt, izmantojot automatizētu 3D drukāšanu, traumu risks samazinās vai pat tiek novērsts pilnībā,” lepni apgalvo Šoenmakers.

Automated 3D Printer for Inspection Chamber and Manhole Production  | Pipelife

VIRZĪBA UZ PRIEKŠU AR 3D DRUKĀŠANAS TEHNOLOĢIJU 

2021. gada vasarā Pipelife ražotnē Nīderlandē tika uzstādīts uzlabots 3D printeris ar papildu automatizētām funkcijām. Kopš 3D printera ieviešanas ir ievērojami uzlabojies ražošanas ātrums un precizitāte. 

Drīzumā ir gaidāmi 3D printera papildu uzlabojumi, tai skaitā visas sistēmas papildu automatizācija. Pēc šo risinājumu īstenošanas 2022. gada sākumā 3D drukāšana tiks ieviesta visā uzņēmumā. 

“Mēs esam pirmais pasaules mēroga uzņēmums, kas ražošanā izmanto 3D drukāšanu. Esmu pārliecināts, ka mēs uzstādām jaunu latiņu ražošanas efektivitātē, precizitātē un drošībā. Automatizēta 3D drukāšana ir lielisks ceturtās industriālās revolūcijas tehnoloģiju priekšrocību piemērs ražošanā,” secina Pipelife ģenerāldirektors Haralds Švarcmairs (Harald Schwarzmayr). 

Dalies:

Lejupielāžu centrs
Vai jūs neatradāt meklēto?

Atrodi tirdzniecības vietas

Sazinies ar Pipelife Latvia komandu

Sūtiet mums savus jautājumus, atsauksmes vai komentārus, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

Atzvans

Atzvans
Sazināsimies ar jums pa telefonu
E-pasts
Sazināsimies ar jums pa e-pastu