Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums pakalpojumus augstākajā līmenī, tostarp lai pielāgotu saturu apmeklētāja individuālām vajadzībām. Izmantojot šo vietni un nemainot pārlūka sīkdatņu iestatījumus, tās tiks ievietotas jūsu gala ierīcē. Jebkurā laikā Jūs varat dzēst lejuplādētās sīkdatnes vai mainīt pārlūka iestatījumus. Sīkāka informācija mūsu nodaļā šeit.Close
Choose your region
Kontakti | Latvia
Menu

Pipelife pasaulē

Pipelife Latvia SIA ietilpst starptautiskā koncernā „Pipelife International”, kura galvenais birojs atrodas Austrijā, Vīnē. „Pipelife International” tika izveidots 1989. gadā kā „Solvay” un „Wienerberger” kopuzņēmums.

Nodibinātai akciju sabiedrībai uz doto mirkli pieder 29 rūpnīcas 28 valstīs. Kopējais darbinieku skaits koncernā sasniedz nepilnus 3 tūkst. cilvēku. Kompānijas bizness ir fokusēts uz plastmasas cauruļvadu sistēmu attīstīšanu, ražošanu un izplatīšanu. Galvenie darbības virzieni ir ārējās kanalizācijas sistēmas, iekštelpu komunikācijas, drenāžas un irigācijas sistēmas, elektroinstalācijas u.c. Pipelife spēja nodrošināt klientu ar teicamiem produktiem un servisu ir balstīta uz pastāvīgu kvalitātes pilnveidošanu un inovācijām.

 

Pipelife centrālais birojs atrodas Vīnē, Austrijā:

Pipelife International GmbH
Wienerbergerstrasse 11
1100 Wien / Austria


pipelife_flags