Ūdens un augsne ir dzīves sastāvdaļa. Varam atrast vidusceļu sausuma un plūdu periodos

Drenāža meliorācijai

Uzlabojiet lauksaimniecības kultūraugu ražu, pienācīgi aerējot augsni ar piemērotu drenāžas sistēmu. Samaziniet augsnes un barības vielu zudumus noteces vietās, īpaši nogāzēs, un pasargājiet augus no pārmērīga vai stāvoša ūdens. Kā papildu iespēju varat savākt un uzkrāt lieko ūdeni, un sausuma peridos izmantot to lauku apūdeņošanai.

Izvēlieties produktus no mūsu plašā lauksaimniecības drenāžas sistēmu klāsta un ļaujiet mums pavadīt jūs, meklējot optimālāko risinājumu jūsu augsnes tipam un topogrāfijai. Papildus lauksaimniecībai mūsu drenāžas sistēmas var izmantot arī parkos, dārzos, golfa un futbola laukumos, un citos āra laukumos, sazinies ar mūsu projektu vadītājiem!

Drenāža meliorācijai

Produkti

W - Draen_Kokos_cmyk.tif

PVC drenāžas caurules un veidgabali

Profilētās polivinilhlorīda (PVC) drenāžas caurules un veidgabali paredzēti uzstādīšanai tikai zaļajā zonā, bez transporta slodzes. Tās tiek ražotas ar vai bez filtrējošā materiāla aptinuma. Filtrējošā materiāla aptinums nodrošina augstu drenēšanas efektivitāti ilgākā laika periodā. Pēc vajadzības, Pipelife var piegādāt drenāžas caurules ar kokosšķiedras, ģeotekstila vai polipropilēna šķiedras aptinumu.

Pragma Drenaż

PP drenāžas caurules un veidgabali

Pragma drenāžas caurules ir izgatavotas no PP-B materiāla un ir paredzētas lietus ūdens savākšanai un novadīšanai vietās, kur ir liela transporta slodze. Drenāžas cauruļu slodzes noturība ir 8 kN/m2 (SN8). Cauruļvadu diametri ir diapazonā DN/OD no 160 mm līdz 400 mm un DN/ID no 200mm  līdz 1000 mm. Pipelife var piegādāt caurules ar 120 °, 220 ° vai 360 ° perforāciju.

Akas drenāžai

Nosēdaka novērš lietus ūdenī esošo smilšu, zaru, lapu u.tml. iekļūšanu Stormbox modulī. Sistēmas apsekošanai un apkopei nepieciešama revīzijas aka, kas jāuzstāda blakus Stormbox modulim, vai šahta, kas jāuzstāda tieši virs moduļa. Akas dziļums ir atkarīgs no plānotā iebūves dziļuma.

Vai zināji:

Raineo® sistēma ļauj efektīvi novadīt lietus ūdeni un novērst plūdus ne tikai rūpnieciskos un komercobjektos, bet arī piemājas dārziņā. Turklāt katrs pats var izvēlēties, vai uztverto lietus ūdeni infiltrēt zemē, kontrolēti novadīt centralizētā lietus kanalizācijas sistēmā vai arī uzkrāt atkārtotai izmantošanai.

Lauksaimniecība

Sazinies ar mums!

Juris Meidrops

Lielo projektu vadītājs

+371 29494166

+371 67807721

Jānis Kļaviņš

Projektu vadītājs

+371 29357745

+371 67807721

Māris Rullis

Vairumtirdzniecības vadītājs

+371 29494902

+371 67807725

Dalies:

Sazinies ar Pipelife Latvia komandu

Sūtiet mums savus jautājumus, atsauksmes vai komentārus, un mēs ar jums drīzumā sazināsimies.

Atzvans

Atzvans
Sazināsimies ar jums pa telefonu
E-pasts
Sazināsimies ar jums pa e-pastu